Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı evlendi!

Sosyetik güzelin giydiği gelinlik fiyatıyla dudak uçuklattı

TÜSİAD eski Başkanı Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi iş adamı Ömer Sabancı ve sosyetik isim Arzu Sabancı’nın 34 yaşındaki oğulları Densa Holding Başkan Yardımcısı Hacı Sabancı yaklaşık 3 yıldır aşk yaşadığı ve geçtiğimiz yıl nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attığı sosyetik sevgilisi Nazlı Kayı ile sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Daha önce iki kez nikahlarını ertelemek zorunda kalan çift Arzu & Ömer Sabancı’nın yalısında hayatlarını birleştirdi.

Geçtiğimiz Aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan cemiyet hayatının ünlü çifti Hacı Sabancı & Nazlı Kayı pandemi nedeniyle düğünlerini ertlemek zorunda kalmıştı. Pandemi yasakları biter bitmez düğün planlarında değişiklik yaparak 3 Eylül Cuma günü nikah masasına oturmaya karar veren çift, Nazlı Kayı’nın üvey babası Kaan Dimili’nin geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesiyle bir kez daha iptal edilmişti.

İki kez düğünlerini erteleyen ve Çırağan Sarayı’nda hayatını birleştirmeyi planlayan çift cumartesi akşamı Hacı Sabancı, Arzu & Ömer Sabancı’nın yalısında sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Kayı, acı haberden tam 40 gün sonra sessiz sedasız bir şekilde 3 yıllık aşkı Hacı Sabancı ile evlendi. Ünlü çift 18 Aralık’ta Bursa’da Nazlı Kayı’nın ailesinin evinde nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Görkemli düğüne damga vuran detay ise Nazlı Kayı’nın giydiği gelinliğin fiyatı oldu.  Kayı’nın giydiği gelinlik Oscar de la Renta imzalı, fiyatı ise 12.000$ (107.720 TL) Etek kısmı tüylü ve straplez gelinliğin çok konuşulduğu geceye 60 davetli katıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com