Mazhar Alanson’dan açıklama geldi

Efsane müzik grubu MFÖ’nün üyelerinden Özkan Uğur, 8 Temmuz 2023 tarihinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Mazhar Alanson ve Fuat Güner, yakın dostları olmadan ilk kez geçtiğimiz ay Bostancı’da sahneye çıkmıştı. Mazhar Alanson, Özkan Uğur’un eşi Aysun Aslan Uğur’un konserle ilgili gündem olan sözlerine dair açıklama yaptı.

Mazhar Alanson, önceki akşam Tarabya’daki bir balıkçıdaydı. Usta müzisyen, reklamcı Ali Taran ile akşam yemeği yedi. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Alanson, “Çok şükrediyoruz halimize. Çalışıyoruz ve yeni şarkılar yapıyoruz” dedi.Haberin Devamı

“ÖZKAN’IN YOKLUĞU BİZİ HALA ZORLUYOR”

Uzun yıllar birlikte sahnelerde yer aldığı Özkan Uğur hakkında konuşan sanatçı, “Gün içerisinde Özkan’ı kaç kere hatırladığımı tahmin edemezsiniz. Geçmedi, geçmeyecek de. Özkan çok neşeli, bülbül gibi bir insandı. Acısı hâlâ taze. Yokluğu eksikliği hâlâ bizi zorluyor” diyerek, vefat eden yakın dostunu da andı.

Özkan Uğursuz ilk konser olay olmuştu Mazhar Alansondan açıklama geldi

“MEDYADAN ÖĞRENDİM!”

Geçtiğimiz haftalarda Fuat Güner ile Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdikleri konserin ardından Özkan Uğur’un eşi Aysun Aslan Uğur’un, “Ben de bilmiyordum, medyadan öğrendim. ‘Büyük cesaret’ dedim, bravo yani” şeklindeki sözleri basına yansımıştı.

Özkan Uğursuz ilk konser olay olmuştu Mazhar Alansondan açıklama geldi

“KONSERİ ÖZKAN’I ANMAK İÇİN YAPTIK”

Aysun Hanım’ın çok konuşulan açıklaması hatırlatılan Mazhar Alanson, “Aysun Hanım ‘Ben öyle söylemedim’ dedi. Erken vermedik konseri aslında. Özkan’ı da anmak amacıyla yaptık. Aysun Hanım’ın kendisiyle de görüştük, böyle bir cümle kurmadığını söyledi” ifadelerini kullandı.

Özkan Uğursuz ilk konser olay olmuştu Mazhar Alansondan açıklama geldi

FUAT GÜNER VE MAZHAR ALANSON’UN GÖZYAŞLARI!

Bostancı konseri sırasında ekranda sık sık Özkan Uğur’un fotoğraflarına yer verilmişti. Bir ara Mazhar Alanson ve Fuat Güner, duygularına hakim olamamıştı. Seyirciler Özkan Uğur’u ayakta alkışlarken; Alanson ve Güner, arkadaşlarını gözyaşları içinde anmıştı.

Özkan Uğursuz ilk konser olay olmuştu Mazhar Alansondan açıklama geldi

Fuat Güner, “Bir sene önce burada, bu salondaydı. O yüzden bugün tekrar biz, ‘merhaba’ diyelim dedik hepinize” şeklinde konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com