2021 ilkbahar

Pantone 2021 İlkbahar Renk Trendleri

Her Aralık ayında, gelecek yılın favori rengini açıklayan ve bu konuda oldukça başarılı olan Pantone, bu kez ilkbahar sezonu için tahminleri verdi. Pantone 2021 İlkbahar/Yaz katalogundan yola çıkılarak açıklanan renklerde, sezon için hazırlanan kıyafet koleksiyonlarından, doğal renklerden, doğadan alınan ilham var.

Oldukça uzun süre evde kaldıktan sonra, Pantone’den gelen ilkbahar renkleri oldukça iç açıcı görünüyor. Dokulu kumaşların olacağı sezona çok yakışan renklerin ortaya çıkmasında son iki yılın hem moda hem de dekorasyon trendleri de rol oynuyor.

Üç Farklı Renk Kataloğu

Tasarım yapmak, renk gamınızı genişletme, koyu ve parlaklığı nötr ve klasik ile dengeleme için işte İlkbahar / Yaz 2021 için renk paletlerinizi geliştirmeye başlarken size rehberlik edecek renkler…

Pantone, 2021 ilkbaharının renklerini üç balık altında topluyor.

Summer Bouquet (Yaz Buketi)

Summer Bouquet

Soluk puslu yapraklar, egzotik pembeler ve bitki yeşili ile birleşerek doğadan gelen renklerin pozitifliğini ve mutluluğunu kutlayan taze bir yaz paleti oluşturur.

Summer Bouquet’te kasımpatılar gibi belirgin rengi olan çiçeklerin, natürel renklerin uyumu öne çıkıyor. Adından da anlaşılabileceği gibi yaz buketlerinde olan renkleri taşıyan Summer Bouquet, bordo tonlarının yeniden bizimle olacağını işaret ediyor.

yaz buketi renk harmonisi

Intoxicating (Sarhoş edici, Baş Döndürücü)

Intoxicating

Intoxicating ise adeta sorbe renklerini getiriyor. Lavanta, limon sarısı ve fıstık yeşili gibi pastel renklerden oluşan katalog, tatlı bir rüya havasında, krem tonlarıyla birleşiyor.

Canlı sarı, tatlı kokulu lavanta, hoş kokulu pembe ve soğuk yeşil bir araya gelerek canlı bir su ile dinamik bir kontrast oluşturur. Kremsi beyaz bir tazelik katar.

Intoxicating renk harmonileri

Power Surge (Güç Dalgası)

Power Surge

Power Surge ise diğer iki paletin aksine daha belirgin ve canlı. Canlı ve belirgin renkler, göz alan kontrastlardan oluşan Power Surge, güçlü pembeler, kırmızılar ve yosun yeşillerini bir araya getiriyor.

Güçlendirici pembeler, canlı kontrastlardan oluşan bir hikayeye cazibe aşılayarak, canlı parıltılardan oluşan bir paleti zenginleştirir.

Dekorasyonunuzda değişiklik ya da şimdiden ilkbahar dolabınıza yatırım yapmak isterseniz Pantone 2021 renk tüyolarını mutlaka değerlendirin.

2021 Pantone Yılın Rengi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com