En iyi 5 bronzlaştırıcı krem

NUXE Sun 10 SPF Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Yağı

Tatilin ilk birkaç günü cildimi yüksek koruma faktörlü ürünler ile güneş ışınlarına alıştırdıktan sonra bronzlaşma amacıyla kullandığım bir ürün. Güneş ışınlarının en yakıcı saatleri geçtikten sonra akşamüzeri 4 gibi yaklaşık 1 saatlik güneşlenme süresince kullanıyorum. Bu kısa sürede dilediğim sağlıklı bronzluğu sağlıyor. Hem hücresel yaşlanmaya karşı koruma hem de ışıltılı bronzluk elde etmeye yardımcı.  Yağlı his bırakmayan dokusu ve alkol içermeyen formülü ile fark yaratan bir ürün. İpeksi bir görünüm sunuyor. Tatlı portakal, tiare çiçegi ve vanilya esintili kokusu favori yaz kokum olabilecek kadar hoş 🙂 

En iyi 5 bronzlaştırıcı krem

Hawaiian Tropic

Denizi, plajı özlediğim soğuk kış günlerinde açıp kokladığım ve kokusuyla bile beni rahatlatan krem… Kokusu, dokusu, uyguladıktan sonra bıraktığı parıltı çok güzel ve en sevdiğim ürünlerden biri diyebilirim. Bronzlaştırıcı yağ serisinde light, medium ve dark olmak üzere  koruma faktörüne göre 3 farklı ürünü bulunuyor. Bu ürün bronzlaştırıcı yağ en başta belirtmeliyim ki  hiçbir koruyucu içermiyor yani spf’si yok! Dolayısıyla bir süre yüksek koruma faktörlü kremler ile cildinizi Güneş ışınlarına alıştırdıktan sonra kullanmanız öneriliyor. Sudan çıktıktan sonra yağı bolca üzerime sürüp güneşleniyorum. Suya girip çıktıkça yenilemek  gerekiyor. Bronzlaştın mı? Derseniz akşamüzeri 1 saat bile yetiyor diyebilirim. Tabii çok kararmak istemediğimi de belirtmeliyim. Öğlen saatlerinde bu yağı kullanırsanız yüksek derecede bronzlaşmamanız imkansız. Ama başta da belirttiğim gibi cildinizin hassasiyetine göre güneşlenme saatlerinize ve bronzlaşmaya geçiş sürecinize dikkat etmelisiniz. 

En iyi 5 bronzlaştırıcı krem

Bioderma Photoderm Bronz Brume Dry Oil SBF 50+

Bioderma’nın bu ürününü beyaz tenliler gönül rahatlığıyla kullanabilir çünkü canınız yanmadan kızarmadan direkt bronzlaşabiliyorsunuz. Son 2 yaz tatilimde bu ürünü kullandım.  Genelde sık sık kremlenip hiç bronzlaşmadan tatilden dönerdim. Güneşlendikten sonra hem canım acıyordu hem de sadece kızarıyordum. Bu ürünü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ve gayet memnunum.  50 SBF ve bronzlaşma ikisi bir arada! Kızarmadan direkt bronzlaşmak isteyen beyaz tenliler denemeli.

En iyi 5 bronzlaştırıcı krem

Lancaster Tan Deepener

Kızarmadan tatlı bir bronzluk elde etmemizi sağlayan bu ürün dünya genelinde de en çok satılan güneş ürünlerinden biri seçilmiş. UVA + UVB + Kızılötesi ışınlardan koruduğu için kocaman bir alkışı hak ediyor. Yapısı çok yoğun, sürülebilirliği gayet iyi. Kokusu da efsane! Tatilin 3. ya da 4. gününden itibaren kullanılmasını öneriyorum. Verdiği bronzluk ve kalıcılık harika. Sürüldüğü zaman kızıl kahve ton veriyor ve yapısıyla parıl parıl parlamanızı sağlıyor. Fakat hafif renklendirici içerdiğinden bikini veya mayonuza bulaşırsa kolay kolay çıkmıyor. Bu sebeple kullanırken dikkat etmenizi öneririm.

En iyi 5 bronzlaştırıcı krem

Eda Taşpınar Bronzing Bomb

Harika renkte bir bronzluk sağlıyor. Kokusu ise fırından yeni çıkmış çikolatalı kek gibi… Tatilin ilk günlerinden ziyade son günlerine ya da öğlen dik gelen güneş ışınlarına maruz kalmamak için öğleden sonra saatlerinde uygulanması gereken bir ürün.Sağladığı yoğun bronzlukla kışa kadar kalıcı bir ten rengi sağlıyor.

En iyi 5 bronzlaştırıcı krem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com