Daha Uzun Görünebilirsiniz

Doğru kıyafet seçimi çok önemli. Kısayken daha uzun, kiloluyken daha zayıf görünebilirsiniz.

Nasıl mı? Proporsiyonunuza göre giyinerek. Bugün şanslı gününüz işte size hayat kurtaran tüyolar…İster zayıf olun ister kilolu, ister kısa olun ister uzun… Vücut yapınız nasıl olursa olsun doğru giyinmek, siluetinize en doğru kıyafeti bulmak her zaman çok önemlidir. Ee tabii daha uzun görünmek olunca da daha da önem kazanıyor…

Tek renk giyinin!

Baştan aşağı tek renk giyinmek, boyunuzu bölmez ve daha uzun gösterir. Fazla renk karışımı yapmak sizi daha kısa boylu gösterecektir sizi oysa aynı renk giyinerek göz yanılmasından yararlanarak daha uzun görünebilirsiniz.

Topuklu ayakkabı giyin

Bu, her kısa boylu kadının bir numaralı kurtarıcısıdır. Topuklarınız ister az, ister çok yüksek olsun, bunlar size ekstra bir uzunluk sağlayacaklardır. Eğer ince topuklarla yürümek sizi zorluyorsa, dolgu topuklu ayakkabıları giymeyi günlük hayatınız da tercih edebilirsiniz.

Yüksek belli modelleri tercih edin

Yüksek belli pantolonlar, etekler veya şortlar bacaklarınızı daha uzun gösterir bu da doğal olarak boyunuz da daha uzun görünmesini sağlar.

Dikey çizgiler tercih edin

Elbiseleleriniz de ya da üstlerinizde özellikle dikey çizglili ürünler kullanmaya özen gösterin. Bildiğiniz üzere yatay çizglililer sizi eninize geniş göstereceği gibi, dikey çizgili parçalar da boyunuzun daha uzun görünmesini sağlar. 

Büyük çanta kullanmayın

Kısa boylu kadınların kullanmaması gereken aksesuarlardan biri de oldukça büyük çantalardır. Büyük çantalar görünüşünüzün tamamını etkilediğinden sizi olduğunuzdan daha kısa gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com