Yazın gardırobunuza canlılık katacak 5 favori rengi

İster yazı evinizde geçirin ister tatilde, ister şehrin kafelerinde geçirin ister video toplantılarda…

Bir renk patlaması hem sizin hem de karşınızdakilerin modunu değiştirmeye, ortama canlılık katmaya yeter. Bu renk patlaması için 2021’in en moda renklerine başvurmak isteyebilirsiniz.

Ultramarine mavi

Ultramarine mavi 

Bu lapis lazuli mavisi kombinlerinize hayat üflerken aynı anda hem lüks hem çok sportif olabiliyor. Ayrıca yazın, birazdan sayacağımız, bütün renk trendleriyle uyumlu. Aslına bakarsanız listedeki renklerin en iyi tarafı birbiriyle kusursuz şekilde kombinlenebilmesi. Böylece hepsi iyi birer yatırım.

Fuşya pembe

Fuşya pembe 

Pembenin en dikkat çekici tonu, bu yaz bütün gözleri üzerinize çekmeyi başaracak. Ayakkabılardan bikinilere, ceketlerden denimlere kadar her parçaya biraz tatlılık eklemek isterseniz fuşya pembe emrinizde.

Bezelye yeşili

Bezelye yeşili 

Instagram’da dolaşırken karşınıza birkaç fotoğrafta bir çıktığına şüphe yok. Pek çok lüks markanın vitrinlerinde yerini alan yeşil, özellikle bezelye tonlarında kıyafet ve aksesuarlardan ojelere kadar moda dünyasını ele geçirmiş durumda.

Portakal turuncusu

Portakal turuncusu 

Güneş deyince aklınıza her ne kadar sarı, portakal denince kış gelse de portakal turuncusu kadar sıcak bir renk olamaz. Sıcak ve enerjik bir yaz geçirmek için gardırobunuza mutlaka eklemeniz gereken renklerden bir tanesi de portakal turuncusu.

Hardal sarısı

Hardal sarısı 

Sarının pek çok tonunu bu sezon görüyoruz ama canlılıktan bahsediyorsak hardal sarısı yazın en neşeli renklerinden bir tanesi. Nude renklerle sofistike bir görünüm elde edebileceğiniz gibi yine yazın moda canlı renkleriyle patlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com