Yaza Girerken Cildinizi Işıldatan Uygulamalar

Bahar enerjisinin giderek kendisini gösterdiği şu günlerde, havaların ısınmasıyla birlikte hepimizin motivasyonu arttı.

Hepimiz bahar ve yazı çok yüksek enerji ile karşılamak istiyoruz. Özellikle sıcak havalarda daha duru bir cilt ve daha az makyaj için şimdi harekete geçenler, yazın rahat edecek. 

Botoks

Her Mimik kırışıklılarını durdurmanın en etkili ve güvenli yolu botoksdur. Özellikle yazın güneşten dolayı gözlerimizi kısarak baktığımız için, mimik çizgileri daha kolay yerleşir. Buna önlem olarak bu zamanlarda yaptıracağınız Botoks size yazın daha pürüzsüz ve genç bir ifade kazandıracaktır.

Koyu renk halkalar için mezoterapi

Uygulamalardan biri de gözaltlarına yapılan mezoterapi. Bu işlemi yaza hazırlık olarak, koyu renkli gözaltı problemi yaşayan herkese öneriyoruz. Bu uygulama gözaltlarının daha canlı görünmesine ve karanlık görüntünün açılmasına yardımcı oluyor. Dolayısıyla özellikle sıcak havalarda gözaltı kapatıcısı kullanma ihtiyacını azaltıyor.

Gençlik aşısı

Gençlik aşısı belirli aralıklar ile 3 defa uygulanır. İçeriğinde cildin kendi kendini onarması, nem ve esneklik vermesi, sıkılaşması için gerekli etken maddeleri ve cilt için faydalı vitamin ve enzimleri barındırır. Uygulama sonrası savunma mekanizması güçlenir. Cilt daha parlak, yumuşak, nemli ve taze görünür. Bu da yazın fondöten kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com