Küvette üstsüz poz vermişti! Hadise dekoltesiyle adeta büyüledi

Şarkıları ve güzelliği ile gündemden düşmeyen Hadise sosyal medya hesabından cesur paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı iddialı pozlarına bir yenisini daha ekledi.

Tamamen dantelden elbise giyen Hadise içerisine sadece iç çamaşırı giydi. Düzgün fiziği ile de çok beğenilen şarkıcının Feryat imajı sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

Bazı kullanıcılar “Ateş aldı buralar”, “Gerçekten Hadise”, “Çok güzel” gibi olumlu yorumlar yaparken, bazı kullanıcılar ise “Tarzına yakışmamış”, “Ne yapsa olmuyor” gibi olumsuz yorumlarda bulundular.

hhhh

Yeni şarkısı Feryat için Utku Kemal yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Hadise’nin şarkı kapağındaki küvet pozu çok konuşulmuştu.

40 milyonluk yalı dairesinden sonra yeni yatırımı…

Ünlü şarkıcı Hadise, son dönemde kariyerindeki gelişmelerin yanı sıra özel hayatındaki hareketlilikle dikkatleri üzerine çekiyor. İş insanı Mehmet Dinçerler ile sürpriz bir şekilde gerçekleşen evliliği jet hızıyla sona eren şarkıcı Hadise, boşandıktan hemen sonra kendisine 40 milyon TL’ye yalı dairesi almıştı. Şu sıralar “Feryat” isimli yeni şarkısıyla gündemde olan Hadise, yeni yatırımıyla bir kez daha gündeme geldi. Bu kez dünyaca ünlü bir markadan saat alan popçu, bu yatırımı için mini bir servet ödedi.

Servetine servet katan güzel şarkıcı, boşandıktan hemen sonra da kendisine Yeniköy’den 40 milyon TL’ye bir yalı dairesi alarak, “Kendi ayaklarım üzerinde duruyorum” mesajı verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com