Gıdı Sarkması Ameliyatsız Geçer mi ?

Gıdı bölgesindeki yağ hücrelerini yok etmek için birçok tedavi seçeneği vardır. Enjekte edilebilir lipoliz tedavileri, cerrahi operasyon ve bazı lipoliz cihazları bunlardan bazıları.

Lazer, radyofrekans ve ultrason gibi enerji cihazları çene altı şekillenmesinde non-invaziv seçenek sunmakla birlikte bu teknikler daha çok çene altı bölgesindeki yağın azaltılmasına değil derinin sıkılaşmasına fayda sağlamaktadır.

ÇENE ALTI YAĞ HÜCRELERİNİ YOK EDEN YÖNTEM..

Gıdı azaltmanın cerrahi olmayan tedavilerinden biri de Celluform Plus’dır. Gıdı bölgesindeki yağ hücrelerini yok eden, enjekte edilebilir bir tedavi yöntemidir. İçeriğindeki aktif bileşen sentetik deoksikolik asittir. Deoksikolik asit vücutta doğal olarak oluşan ve diyetteki yağların parçalanmasına ve emilmesine yardımcı olan bir moleküldür. Celluform Plus gıdı yağına enjekte edildiğinde yağ hücrelerini yok ederek çene altındaki dolgunlukta gözle görülür bir azalma sağlamaya yardımcı olur.. Bir kez yok edildiklerinde bu hücreler artık yağ depolayamaz veya biriktiremez. Bu nedenle istenen hedefe ulaşıldığında daha fazla tedavi gerektirmez.

TEDAVİ NE KADAR SÜRÜYOR?

Celluform Plus tedavisi bu konuda uzman bir doktor tarafından uygulanabilir. Her tedavide gıdıya birden çok küçük enjeksiyon yapılır ve enjeksiyon işlemi yaklaşık 15-20 dakika sürer. Kesin enjeksiyon sayısı gıdıdaki yağ miktarına göre ve isteğe göre değişir. Enjekte edilen içerikte en güçlü antienflamatuar etkiye sahip bitkilerden ArnicaMotana bulunur. Bu durum uygulama sonrası ağrı, şişkinlik ve morarma gibi etkilerin azalmasında yatıştırıcı etki rolü oynar. Her tedavi seansı en az 1 ay arayla yapılır ve 6’dan fazla tedavi uygulanamaz.

TEDAVİ SONRASI GIDIDA SARKMA VE GEVŞEME OLUR MU?

Lipoliz uygulamalarının sonunda kesin sarkma ya da gevşeme olacak diyemeyiz. Bu kişinin yaşına, gıdının büyüklüğüne ve cilt kalitesine göre değişebilir. Gıdı yağının azalmasından dolayı gevşeme yaşayan kişiler için deriyi sıkılaştırıcı tedaviler uygulamak gerekir. Cerrahi olmayan tedaviler; sıkılaştırma amaçlı enjeksiyonlar, lazer, radyofrekans ve ultrason gibi enerji cihazları ve ip tedavileridir. Bu enjeksiyonlardan öne çıkan ipsiz Idebae içeriğindeki aktif maddelerden DMAE ile kaslardaki uyarıyı arttırarak cildin gerilmesini ve sıkılaşmasını sağlamaya yardımcı olur. Idebenon ise dokulardaki serbest radikal miktarını düşürür ve kırışıklık giderici etki göstermeyi hedefler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com