Çağla Şıkel’den ‘Sevgili sözleşmesi’ iddiasına yanıt

Yıllar sonra kalbini yeniden aşka açan, son günlerde Avukat Nail Gönenli sıkça görüntülenen Çağla Şıkel, son olarak avukat sevgilisi ile Etiler’deydi.

Neşesinin yerinde olduğu gözlenen 44 yaşındaki tescilli güzel, eski eşi ve çocuklarının babası Emre Altuğ ile boşanırken ‘Sevgili ile görüntü vermeme’ sözleşmesi imzaladıkları yönünde magazin basınına yansıyan iddiaya açıklık getirdi.

1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Çağla Şıkel, 2008’de şarkıcı Emre Altuğ ile dünyaevine girdi. Kuzey (13) ve Uzay (11) adında iki çocuğu dünyaya gelen tescilli güzel, 2015’te sürpriz şekilde evliliğini sonlandırdı.

Boşanmasının ardından adı sık sık aşk dedikodularına karışan 44 yaşındaki manken, her fırsatta bunları yalanladı. Özel hayatını gizli yaşamaya dikkat eden ünlü isim, yıllar sonra kural bozdu. Geçtiğimiz ocak ayında Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açan manken, avukat sevgilisiyle ilk kez kameraların karşısına da çıktı. Çağla Şıkel, önceki gün sevgilisi Nail Gönenli ile bu kez Etiler’de bir mekanda görüntülendi. Baş başa yemek yiyen ünlü çift, geldikleri gibi mekandan aynı araçla ayrıldı.

Neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Çağla Şıkel’ın, avukat sevgilisine aşk dolu bakışı da objektiflere böyle yansıdı. Basın mensuplarının “Yıllardır sizin yanınızda kimseyi görmüyoruz, biz bile heyecan yaptık” sözleri üzerine tescilli güzel, “Ben hiç konuşmuyorum, sağ olun” diyerek, kibarca soruları geri çevirdi. Çocuklarının babası Emre Altuğ ile aralarında; boşandıktan sonra oğullarının magazinsel olaylardan etkilenmemesi için yeni aşklarıyla görüntü vermemek üzere boşanma protokolü olduğu iddialarıyla alakalı konuşan ünlü manken, “Böyle bir şey olmadı. Şehir efsanesi ötesi” karşılığını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com