Bacaklarınızı Uzun

Bacaklarınızı Uzun Göstermenin Yolları

Giyim tarzınızla bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Kısa bacaklarınızdan şikayetçiyseniz, doğru kıyafet seçimleriyle bacaklarınızı daha uzun gösterin. Siz de her kadın gibi bacaklarınızın uzun ve ince görünmesini istiyorsanız önerilerimize kulak verin..

İnce ve uzun bacaklara sahip olmak herkesin hayali. Özellikle kısa boyluysanız ve boyunuza göre bacaklarınız kalın duruyorsa siz de aynı hayale sahip olabilirsiniz. Bu sebeple boyunuzu daha uzun göstererek kendinizi daha şık hissetmek için ipuçları arıyorsanız; bu yazımızda bazı küçük stil değişiklikleriyle bacaklarınızı nasıl daha uzun ve zayıf gösterebileceğinizi anlattık.

İşte bacaklarınızı uzun göstermenin yolları…

Vücudunuzun alt ve üst bölümü için seçeceğiniz kıyafetlerin aynı renk olması, yani monokrom bir stil bacak boyunuzu daha uzun gösterir. Aynı renk giyinmek haricinde birbirine yakın tonlardaki parçaları tercih etmek de sizin hem daha uzun hem daha ince bir izlenim vermenizi sağlar.

ten rengi ayakkabı

Ten rengine yakın ayakkabılar tercih etmek bacaklar ile bir bütünlük oluşturur ve sizi daha uzun gösterir.

topuklu ayakkabı

Öte yandan babet, bilekten bantlı ya da kısa botlar gibi yere yakın ayakkabılar yerine topuklu ayakkabılar ve çizmeler tercih etmelisiniz.

ince görünmek

Tişört veya gömleğinizi eteğinizin, pantolonunuzun içine sokarak daha uzun ve ince bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çizgili Pantolon

Çizgili pantolonlar da bacak boyunuzun uzun görünmesine yardımcı olacaktır.

Düşük bel pantolonlar ise tam aksine daha kısa görünmenize neden olur.

mini etek

Uzun etekler yerine tercihinizi mini ya da dizin hemen altında biten eteklerden yana kullanabilirsiniz. Asimetrik kesim etekler de işinize yarayacaktır.

maksi elbise

Uzun bir şeyler giymek isterseniz maksi elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ancak elbisenizin eteğinin yerlerde sürünmemesine dikkat etmelisiniz.

Makyaj Hilesiyle Daha Büyük Gözler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com