Aslıhan Güner “Aşk olmadan olmaz”

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ile oyunculuk kariyerinde ivme kazanan ünlü oyuncu Aslıhan Güner, en son rol aldığı ‘Zübeyde, Analar ve Oğullar’ filmiyle büyük beğeni almıştı. Ünlü oyuncu bu kez yaptığı bir röportaj üzerine gündeme geldi. 36 yaşındaki Aslıhan Güner, güzel, uzun ve mutlu evliliğin sırlarıyla ilgili konuştu.

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Aslıhan Güner, bu kez yaptığı bir röportaj üzerine gündem oldu. Röportajı sırasında dikkat çekici açıklamalarda bulunan Aslıhan Güner, evliliğe dair edindiği bakış açılarını anlattı. 

“ALTINA İMZAMI ATACAĞIM”

2013 yılında meslektaşı Mert Kılıç ile nikah masasına oturan Aslıhan Güner, evlilik hayatını gözlerden uzak yaşamaya özen gösteriyordu. Geçtiğimiz günlerde 8 Mart Kadınlar Günü öncesi için MAG dergisine röportaj veren ünlü oyuncu, açıklamaları sırasında ilk kez evlilik hayatından bahsetti. Ünlü oyuncu; “Öncelikle; en yakın arkadaşınızla evlenin! Bunu artık duvarlara sticker olarak yazıp, altına imzamı atacağım!” diyerek sözlerine devam etti. 

“AŞK OLMADAN OLMAZ!”

Aslıhan Güner;“Eşiniz en yakın arkadaşınız olsun ki tüm ömrünüz güvendiğiniz, saatlerce sohbet edebildiğiniz, yolunuza yoldaş olan, her daim yanınızda, arkanızda, önünüzde olan, tüm duygularınızın ortağı, hayatınıza eş olsun. Ve aşk… Aşk olmadan olmaz!” şeklinde konuştu. Ünlü oyuncu, röportajının yayınlanmasından kısa bir süre sonra sosyal medyada adeta beğeni yağmuruna tutuldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com