18 kilo veren Adriana Lima’dan yeni pozlar

Geçtiğimiz yıl üçüncü kez anne olan Brezilyalı top model Adriana Lima, Katar’da gerçekleşen bir etkinlikte podyuma çıkmış ve son hali görenleri şaşkına çevirmişti. Bu konuda uzun süre sessiz kalan model seksi pozlarını paylaşıp eski formuna kavuştuğunu gösterdi. Lima’nın zayıflama sırrı da ortaya çıktı.

Ünlü süper model Adriana Lima, beş yıl aradan sonra yeniden bir araya geldiği Victoria’s Secret’ın yeni ürün tanıtımında boy göstermişti.

Bir dönem Metin Hara ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Adriana Lima doğum kilolarıyla gündemde kaldıktan sonra sıkı bir diyete girdi.

Aldığı kilolar yüzünden sosyal medyada çirkin yorumlara maruz kalan Lima tam 18 kilo verdi. ÜNLÜ MODELİN ZAYIFLAMA SIRRI Düzenli olarak boks yapan Adriana Lima, vücudunu boksa, yogaya ve sağlıklı beslenmeye borçlu. Yeniden model olarak sahalara dönen Lima, her gün düzenli olarak boks yapıyor ve ip atlıyor. ‘HER HALİN GÜZEL’Sosyal medyada reklam çekimleri için pozlar verdiği anları paylaşmaya doyamayan Adriana Lima’ya “Her halin güzel” yorumları geldi.

HER HALİN GÜZEL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com