Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 21-27 Haziran Haftalık Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Koç Burcu: Bu hafta Merkür’ün düzelmesiyle birlikte işlerinize koyulabilir, görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Kafanızdaki fikirleri uygulamak için doğru zaman başlıyor. Aile konularınız, ev hayatınız önem kazanırken, dolunay sizi bu alanlarda etkileyecek. İş alanlarınızın yoğunluğu ve fazla göz önünde olmanız, aile hayatınızı aksatmanıza ve bu alanda birtakım gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Ebeveynlerinizin yaşantısındaki sorunlar ve olaylarda sizi etkileyebilir. Bu dolunayda dengeyi iyi sağlayın. Hafta sonu itibarıyla oldukça eğlenceli ve kendi zevklerinize yönelik bir dönem başlıyor. Aşka, keyfe, mutluluğa vakit ayıracaksınız.

Boğa Burcu: Bu hafta Merkür’ün düzelmesiyle beraber parasal işlerinizde daha rahat ilerleyebilirsiniz. Dolunay, uzak çevrenizdeki akrabalarınızdan bazı haberlerin size ulaşmasına ve bunun sonucunda bazı streslere neden olabilir. Yine medya, ticaret, seyahat, eğitime dayalı işlerinizde oluşan gelişmelerin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizde gelgitler, çabuk demoralize olma ve kendinizi güvende hissetmeme gibi durumlar oluşabilir. Hafta sonuyla birlikte evinizde keyfinizi arttırabilirsiniz. Tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Büyük sofralar hazırlamak, sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu: Bu hafta iletişimde rahatlıyorsunuz. Dolunay, sizin ortaklaşa para konularınızda etkili olacak. Para alışverişleri, ödemeler ve satın alma konusunda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz veya sevdiğiniz insanın veya ortağınızın hayatında bu gelişmelere şahit olabilirsiniz. Ortaya çıkması muhtemel bir borç sizi sıkıştırabilir. Maddi krizlere açık bir dönem. Bu hafta girişimlerinizde yavaşlama oluşabilir. Hızlı gitmektense tedbirli ilerlemek sizi olası sıkıntılardan koruyacaktır. Hafta sonu ve 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir.

Yengeç Burcu: Bu hafta itibarıyla kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız. Sizin zamanınız başlıyor. Dolunay özel hayatınız, evlilik, ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. Özel kararlarınızda yeni başlattığınız meselelerin doruk noktasına ulaşabilirsiniz. Ya da eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatındaki duygusal değişimler gündeme gelebilir. Bu dönem ilişkileriniz test edilebilir. Pazar günü itibarıyla 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bu hafta sağlığınıza gereken özeni gösterin. Bağışıklığınızı kuvvetlendirin. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte iletişimde rahat bir nefes almaya başlıyorsunuz. Dolunay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. Bu alanlarınızda enerjiniz yüksek olabilir ve önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. İş alanlarınızda karşılaşacağınız konu ve olaylar, kafanızı fazlasıyla yorabilir. Bazı planlarınızı hayata geçirmek için bazı durumların hızlandığını veya o konulardaki eksikliklerinizi görebilirsiniz. Pazar günü Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek.

Başak Burcu: İş ve kariyer alanlarınızda düze çıkıyorsunuz. Şimdi iş görüşmelerinizde daha net kararlar alabilir ve önünüzü daha rahat görebilirsiniz. Bu hafta oluşan dolunay, sizin aşk evinizde, çocuk alanlarınızda veya yaratıcılıkla ilgili konuları etkiliyor. Bu alanlardaki uğraşılarınızın sonuçlarını alabilir veya durum ve konuların sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz. Ocak ayında devrede olan ilişki sorunları bu dolunayla beraber iyice alevlenebilir. Sevdiğinizle birbirinizi hırpalamayın. Hafta sonuyla beraber ilişkilerinizde zorlanmalar, fedakârlıklar görülebilir. Bu dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir veya gizli saklı işlerin peşinde koşabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bu hafta kararlarınızı, fikirlerinizi daha sağlam argümanlarla ortaya koyabilir, geleceğiniz için ilerleyebilirsiniz. Dolunay, en çok aile ve ev alanlarınızı etkileyecek. İş yoğunluklarınızın fazla olması, aynı anda hem ailenize, hem de diğer işlerinize vakit ayıramamanıza neden olabilir. Alınganlıklardan uzak durun. Aile hayatınızda bazı hassaslıklara açık olacaksınız. Ocak ayında başlayan bir mevzu artık son raddeye taşınabilir. İlişkilerde kıskançlık, manipülasyon, yönetme isteği aile ilişkilerinizi zorlayabilir. Pazar günü itibarıyla arkadaşlıklarınızdan fayda görebilirsiniz.

Akrep Burcu: Bu hafta itibarıyla maddi konularda önünüzü görebileceğiniz ve buna göre iletişimde daha rahatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dolunayda iletişime dayalı işlerinizde bazı sonuçlara ulaşabilir veya yakın çevrenizde bulunan insanların hayatındaki duygusal iniş ve çıkışlara şahit olabilirsiniz. Son zamanlarda başlattığınız işler gündeme gelebilir. Satış, reklam, pazarlama işlerinizde de bazı sonuçlara ulaşmanız mümkün görünüyor. Hafta sonuyla beraber göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, zam isteyebilirsiniz. Mesleğinizde ilişkileriniz sizi öne çıkartabilir.

Yay Burcu: İletişiminiz rahatlıyor, şimdi özel hayatınız için daha net ve doğru kararlar almaya yatkın olacaksınız. Dolunay para ve ortak para alanlarınızı etkileyecek. Satın alacağınız bir eşya, ortak bütçeniz için sorun oluşturabilir. Veya sevdiğiniz insanın mali durumuyla ilgili gelişmelere şahit olabilirsiniz. Elinize beklediğiniz bir para geçebilir ama bu para geldiği gibi gidebilir de. Yine bu dolunayda parasal konularda zorlanmalara ve ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda Venüs, sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızı hareketlendiriyor. Bu alanlarda kendinizi etkili bir şekilde gösterebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlarla haftanız başlıyor. Merkür’ün düzelmesiyle beraber iş hayatınızda, sağlığınızda, gündelik yaşantınızda daha rahat ilerleyeceksiniz. Dolunay sizin kişisel alanlarınızda oluşacak ve özel hayatınızı da etkileyecek. Kendi hayatınıza, sağlığınıza dair alacağınız kararlar, sevdiğiniz insanın hayatını etkileyebilir veya tam tersi bir durum söz konusu olabilir. Karar vereceğiniz konularda güvenlik ihtiyacınız ve hassaslığınız yüksek olacak. Bu dolunayda kıskançlık, baskı, içerleme, yönlendirme gibi etkilere dikkat edin. Hafta sonuyla beraber ortak parasal işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir.

Kova Burcu: Sorun yaşadığınız, eski konularla uğraştığınız zamanlar geride kalıyor. Şimdiye kadar aşkta karar veremediyseniz şimdi kafanız bu konularda daha çözüme yönelik çalışabilir. Bu dolunayda iş alanlarınızda verilen kararların ardındaki gerçekleri öğrenebilirsiniz veya iş alanlarınızda bazı sonuçlara ulaşmanız mümkün. Bu dolunayda şartlar elinizde olmayacağından hassaslığınız artabilir. Bazı insanların arkanızdan iş çevirmeye çalıştığını öğrenebilirsiniz. İş alanlarınızda bir çekememezlik iyice kendini gösterebilir. Anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu özel hayatınız hareketleniyor. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde istediklerinizi gerçekleştireceğiniz bir dönem.

Balık Burcu: Bu haftayla beraber aile hayatınızda yaşadığınız iletişim sorunlarını geride bırakmaya başlıyorsunuz. Dolunay arkadaşlık ve sosyal çevrenizde bazı olayların ortaya çıkmasına neden olabilir. Yaratıcılık ve sanata dayalı işlerinizin, başlangıçlarınızın kararlarını ve sonuçlarını görebilir veya alabilirsiniz. Yine bu dolunay zamanı sosyal çevrenizden bir insanla ipler iyice gerilebilir. İlişkilerde gerilimler söz konusu. Pazar günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel etkileşimler içinde olacaksınız. Bu dönemde aşırı protein tüketimine, aşırı yemeye ve içmeye dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com