Haftalık Burç Yorumları (27 Nisan)

Koç:

İş ve maddi konular zihninizi meşgul edebilir

Yeni hafta Merkür’ün burç değiştirmesiyle başlıyor. Merkür’ün Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki üç haftalık süreçte maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla kafa yorabilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için planlar, görüşmeler yapabilirsiniz. Hafta ortasına doğru gündeminizde aile ve evle ilgili konular olabilir. Ardından sevdikleriniz ve aşka dair konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu ilgilenmeniz gereken irili ufaklı pek çok işle uğraşabilirsiniz.

Boğa :

İletişimde söz sizde

Hafta Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle başlıyor. Önümüzdeki üç haftalık dönemde iletişime çok daha açık olacağınız bir süreç başlıyor. Ayrıca görüşmelerde ve her türlü iletişimde söz sahibi olabilirsiniz. Hafta ortasına ilerlerken yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Ardından ev ve aile konuları daha çok gündeminizde olabilir. Hafta sonunu sevdiklerinize, varsa çocuklarınıza ve aşka ayırabilirsiniz. Keyifli bir gündeminiz olabilir.

İkizler:

Manevi konulara ilginiz artıyor

Haftaya başlarken Merkür burç değiştiriyor. Bu geçişle birlikte akışın getirdiklerinin yaşamınızda daha çok yer edeceği bir döneme ilerliyorsunuz. Manevi konulardan daha çok keyif alacağınız bir dönem olabilir. Huzur, konfor, sükûnet beklentiniz artabilir. Hafta ortasına ilerlerken maddi konular, iş ve para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ardından yakın çevrenizle iletişimi hızlandırabilirsiniz. Hafta sonunda ise ev ve aile konularıyla daha fazla iç içe olabilir, konfor alanınızı genişletebilirsiniz.

Yengeç:

Sosyal çevrenizle iletişim içindesiniz

Haftaya Merkür’ün burç değiştirmesiyle başlıyoruz. Bu geçişle birlikte sosyal iletişiminiz artıyor. Arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle daha sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz. Yenilikçi, farklı fikir ve düşüncelerinizi paylaşma fırsatınız olabilir. Hafta ortasına ilerlerken Ay burcunuza ilerliyor. Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz birkaç gün sizi bekliyor, kendinizi gösterme, cesur ve lider yönlerinizi ortaya koyma imkânınız var. Sonrasında maddi konulara, hafta sonunda ise yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkilerine zamana ayırabilirsiniz

Aslan:

Sosyal çevrenizle iletişim içindesiniz

Haftaya Merkür’ün burç değiştirmesiyle başlıyoruz. Bu geçişle birlikte sosyal iletişiminiz artıyor. Arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle daha sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz. Yenilikçi, farklı fikir ve düşüncelerinizi paylaşma fırsatınız olabilir. Hafta ortasına ilerlerken Ay burcunuza ilerliyor. Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz birkaç gün sizi bekliyor, kendinizi gösterme, cesur ve lider yönlerinizi ortaya koyma imkânınız var. Sonrasında maddi konulara, hafta sonunda ise yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkilerine zamana ayırabilirsiniz

Başak:

Sesinizi daha fazla duyurabilirsiniz

Hafta burcunuzun yöneticisi Merkür’ün burç değiştirmesiyle başlıyor. Bu geçişle birlikte uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla iletişiminiz artabilir. Sesinizi daha fazla duyurmak isteyebilirsiniz. Güven tazelemek isteyeceğiniz konular olabilir. Hafta ortasına ilerlerken sosyal bir gündem sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla görüşmek için can atabilir, düşünce ve fikirlerinizi onlarla paylaşabilir, onlardan görüş alabilirsiniz. Sonrasındaki birkaç günü sakin geçirmenizin ardından Ay burcunuza ilerliyor. Kendinizi toparlayabilir, cesur ve girişimci yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Terazi:

Ortak maddi konular görüşülebilir

Hafta Merkür’ün burç değiştirmesiyle başlarken bu geçişle birlikte ortak maddi konular, iş ve para konuları zihninizi çok daha fazla meşgul etmeye başlayabilir. İş görüşmeleri ve iletişim hızlanabilir. Hafta ortasına ilerlerken takdir ve beğeni toplayabilirsiniz, iş yaşamınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Hafta sonuna sosyal bir gündemle giriyorsunuz, arkadaşlarınızla daha sıkı bir iletişim ve bağlantı içinde olabilirsiniz. Hafta sonunda ise dinlenmeye ve sakin kalmaya ihtiyacınız daha fazla olabilir.

Akrep:

Bire bir iletişim öne çıkıyor

Haftanın ilk gününde Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki üç haftalık süreçte ikili ve birebir ilişkilerde iletişim ön plana çıkıyor. Karşınızdaki kişiyle daha fazla empati ve diyalog kurabilir, onu anlamaya çalışabilirsiniz. Hafta ortasına ilerlerken uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Hafta sonuna iş, kariyer konularıyla ilerliyorsunuz. Hedefler, görev ve sorumluluklar ön planda olabilir. Hafta sonunu ise sosyal ilişkilere ve arkadaşlıklara ayırabilirsiniz.

Yay:

Detaylar meşgul edebilir

Hafta Merkür’ün burç değiştirmesiyle başlarken önümüzdeki üç haftalık süreçte gündelik yaşamınızla ilgili konular, detay ve ayrıntılar zihninizi daha fazla meşgul edebilir. Gündelik rutininizde iletişim öne çıkabilir. Hafta ortasına ilerlerken ortak maddi konularla, iş ve para konularıyla daha fazla meşgul olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve temaslar dikkat çekebilir. Hafta sonunda görev ve sorumluluklar ön planda olabilir.

Oğlak:

Aşkı anlamaya çalışacağınız bir dönem

Bu hafta Merkür’ün burç değiştirmesiyle başlıyor. Bu geçişle birlikte aşk zihninizi daha çok meşgul eden bir konuya dönüşebilir. Sevdiğinizle ve sevdiklerinizle daha fazla iletişim içinde olabilir, onları ve aşkı daha iyi anlamaya çalışabilirsiniz. Hafta ortasına ilerlerken evlilik ve ortaklık konularıyla daha fazla meşgul olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise ortak maddi konular, iş ve para konuları öne çıkıyor. Hafta sonunda ise daha özgür ve bağımsız hareket etmek isteyeceğiniz bir gündem sizi bekliyor olabilir.

Kova:

Aile konuları kafanızı meşgul edebilir

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki üç haftalık süreçte ev ve aile konularıyla zihnen daha fazla meşgul olacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde ailenizle daha fazla iletişim içinde olabilir onları veya sorunlarını anlamaya çalışabilirsiniz. Hafta ortasına ilerlerken gündelik işleriniz ve ayrıntılarıyla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları ön plana çıkıyor. Hafta sonunda ortak maddi konular, iş ve para konuları ve harcamalar gündeminize gelebilir.

Balık:

Yakın çevrenizde olup bitenlere meraklısınız

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki üç haftalık süreçte yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Konuşma ve sohbetlerin ardı arkası kesilmeyebilir, zihniniz de tüm bunlarla meşgul olabilir. Hafta ortasına ilerlerken sevdikleriniz ve aşk ön plana çıkıyor. Hafta ortasında ise irili ufaklı işlerle ve detaylarıyla ilgilenmek durumunda olabilirsiniz. Hafta sonuna ise bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları damga vurabilir.


Kaynak: https://www.elele.com.tr/astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com