Trendleri unutun: Bu klasik saç stillerinin modası hiç geçmiyor

En son trendler söz konusu olduğunda en önde olmaktan gurur duysak da, neyin havalı olduğunu unutmak ve klasiklerden vazgeçmek aslında çok doğru bir tercih değil.

Özellikle saç söz konusu olduğunda, renk dönüşümleri geçiren trend saç renkleri ve aksesuarlarını; yeni saç stilleri karşılıyor. Peki ya klasik saç modelleri?

Pixie Cut 

Bir pixie kesimi cesur bir saç modeli olsa da, bu herhangi bir döneme veya zamana gerçekten sabitleyemeyeceğiniz bir saç stilidir. Tamamen zamansız, her zaman şık ve çok tarz.

Uzun ve katlı saçlar 

Jennifer Aniston’dan Rosie Huntington-Whiteley’e, Beyoncé’den Emrata’ya kadar, uzun ve katlı bir saç modeli kesinlikle her kadının güzellik anlayışına hitap eden bir klasik.

Bob 

Bob’dan daha klasik bir saç modeli olabileceğinden emin değiliz! Her zaman zarif ve kesinlikle şık olan bu basit saç modeli, Anna Wintour ve Alexa Chung gibi A listesinde yer alan ünlülerin tercihi olmuştur. Ancak evet, bu saç modeli biraz bakım gerektirir, çünkü saçlarınızı dört ila altı haftada bir şeklini korumak amacıyla kestirmeniz gerekmektedir.

Dalgalı Lob 

Bob saç modeline kıyasla daha az bakım gerektiren ve neredeyse herkese yakışan lob, omuz yüksekliğinde ve dalgalı saçlara verilen bir isim.

Kahküller 

Kahküller, herkesin cesaret edemediği ama birçok kişinin denemek istediği bir klasik. Hem romantik hem de havalı bir görüntüye sadece kahkül kestirerek kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com