Skims’in Yeni Yüzü: Kate Moss

Uzun yıllar önce Calvin Klein’ın iç çamaşırı kampanyalarının tanıtım yüzü olan Moss, Cotton ve Fits Everybody koleksiyonlarının fotoğraflarında ve Donna Trope tarafından yönetilen videosunda yer alıyor. Moss en başından beri markanın hayranı olduğunu ifade ediyor.

Moss açıklamasında Kardashian West’in markayla yaptığı şeyin çok taze ve modern olduğunu ve kadınların gerçekten giymeyi istediği ve üzerlerine oturan modeller tasarladığını belirtti.

Kardashian West ve Moss, birkaç yıldır arkadaş ve bu ortaklıkları dünya çapında en yüksek profilli moda influencer’larından ikisi olarak, ticari anlamda da büyük önem taşıyor.

Moss, bu hafta yayınlanmaya başlayan 30 saniyelik ve 15 saniyelik TV reklamlarında karşımıza çıkıyor. Skims geçmişte bazı yüksek profilli modellerle çalışmış olsa da bu kampanya reklamı Kardashian West’in yer almadığı ilk tanıtım olacak.

Geçen yıl dört katına çıkan satış sonuçları, gelecek yıl için kalıcı mağaza planları ve bu yaz gerçekleştirilecek olan Olimpiyat Oyunları’nda ABD ekibine iç giyim, pijama ve ev giyimi ürünleri tedariki anlaşmasıyla Skims oldukça iyi bir performans göstermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com