Salgına karşı sloganlı moda!

Koronavirüs salgını sonrasında hazır giyimde yeni moda ‘sloganlı tişörtler’ oldu. Kadın, erkek, çocuk ve bebek olmak üzere tüm kıyafetlerde koronavirüsle çaba sloganlarını görmek mümkün.

En yaygın bildiriler ‘mesafeni koru’, ‘yüzüne dokunma’, ‘güvendekal’, ‘evdekal’, ‘eliniyıka’ formunda sıralanıyor. DeFacto bu alanda en yaygın eser gamına sahip firmalardan. DeFacto yetkilileri, kadın, erkek, çocuk ve bebek olmak üzere tüm eser gamlarında slogan baskılı eserleri olduğunu belirterek, “Müşterilerimiz armağan alışverişlerinde de slogan baskılı tasarımlarımızı tercih ediyor” dedi.

Bu yazıyı okuyorsan aran çok yakın!

Boyner Büyük Mağazacılık yetkilileri ise, salgına karşı uyaran sloganlı eserleri hakkında şunları söyledi:

“Mağazalarımızda hami eserler, maske ve siperlikli şapkaların yanında pandemi ilişkili sloganlı tişörtlerimizi de müşterilerimizle buluşturduk. Tişörtlerimiz ‘Bu yazıyı okuyabiliyorsan toplumsal uzaklığa uymuyorsun’ iletisi ve yaratıcı dizaynlarıyla içinde bulunduğumuz pandemi döneminde toplumsal uzaklığın önemine dikkat çekiyor. Kadın ve erkek koleksiyonlarımıza dahil ettiğimiz sloganlı tişörtlerimiz hem iletileri hem de dizaynları ile büyük beğeniyle karşılandı.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini de dikkate alarak kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde farklı eser kümelerinde yeni dizaynlar üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Yeni dönemle birlikte yeni eserleri de koleksiyonlarımıza eklemeyi planlıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com