Popo Büyütme ve Dikleştirme Estetiği

Düşük ve dolgun durmayan kalçaların daha esteki bir görünüşe kavuşması için gerçekleştirilen estetik operasyonlardır.Liposuction yöntemiyle gerçekleştirilen ameliyatta yağlanma yayılımı dikkate alınarak fazla olan bölgeden alınan yağların çukur bölgelere aktarılmasıyla gerçekleştirilir.

Boşlukları doldurmak için hastanın kendi yağ dokusu kullanıldığı için iyi sonuç vermektedir ve doğal bir görünüm kazanılmaktadır. Yağ dokusu yeterli olmayan hastalarda ise silikon protez implantı uygulanmaktadır. Açılan küçük kesilerle kas dokusunun içine yerleştirildiği için dokunulduğunda hissedilmez. Hasta silikon dolguları hayatı boyunca sorun yaşamadan kullanabilmektedir. Her iki uygulamada da deride açılan kesiklerin çok küçük olması nedeniyle ameliyat izi problemi yaşanmaz.

Popo büyütme estetiği için uygun adaylar?

Kalçalarda yaşana sorunlar kalıtsal özellikler, hızlı gerçekleşen kilo değişimleri nedeniyle kalçalar, profilden bakıldığında hatları belirginliğini yitirmişse, sarkıklık ve düşüklük söz konusu ise 18 yaş üstü ve sağlıklı tüm bireylerde rahatlıkla uygulana bir estetik müdahaledir. Genel anestezi altında operasyonun niteliğine göre 2 ile 4 saat arasında tamamlanır.

Silikon Protez ile Popo Kaldırma, Toparlama

Popo büyütme estetiği ile istenilen hacim kazandırılarak estetik bir görünüm elde edilir.

Kalça estetiği uygulamalarından silikon ile kalça kaldırma yönteminde kalçalarda ki düşüklüğü ve dolgunluğu arttırmak ve kalçalara daha dik bir görünüm kazandırmak için yapılır. Kalça bölgesinde yeterince yağ dokusu bulunmayan hastalarda tercih edilen bir yöntemdir. Küçük kesiler açıldıktan sonra silikon dolgu kalçanın kas dokusuna yerleştirilir. Deri üzerinden hissedilmez ve oldukça doğal bir görünüm elde edilir. Açılan kesi kuyruk sokumu bölgesinden yapıldığı için iz problemi yaşamaz.

Ameliyatsız Popo Büyütme Yöntemi

Hastanın bel, pop ve karın bölgesindeki yağ yayılı göz önünde bulundurularak planlanır. İstenilen kalça şekli ve duruşu ve bel bölgesiyle olan ilişkisi değerlendirilerek, fazla yağ dokuları liposuction yöntemi ile alınır. Hastanın vücudundan alına bu yağla daha sonra kalçalarda dolgunlaşması gereken çukur bölgelere enjekte edilir. Hastanın kendi yağ dokusunu kullanmak çok daha etkili ve doğal sonuçlar vermektedir. Kesikler milimetrik olduğu iz problemi yaşanmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com