pamela anderson

Pamela Anderson evlendi!

Yıllar önce rol aldığı Baywatch dizisinin yıldızı olarak hafızalarda yer eden Pamela Anderson, koronavirüs karantinası sırasında beşinci evliliğini yaptı. Anderson, karantina sırasında aşık olduğu inşaat ustası  koruması Dan Hayhurst ile hayatını birleştirdi.

İki çocuk annesi Anderson, bu sürpriz evliliğiyle ilgili olarak “Tam olarak olmam gereken yerdeyim, beni gerçekten seven bir erkeğin kollarında” dedi. Çiftin, bu sürpriz evliliğinin geçtiğimiz Noel’de gerçekleştiği belirtildi.

İnşaat ustası korumasıyla beşinci evliliğini yaptı

‘Baywatch’ dizisinin yıldızı olarak hafızalarda yer edinen 53 yaşındaki Pamela Anderson, çarşamba günü 40 yaşındaki korumasıyla evlendiğini duyurdu. Pamela Anderson, Daily Mail gazetesine verdiği demeçte “Aşığım” diye konuştu. Yıldız, törende her ikisinin de ailelerinin hazır bulunduğunu da belirtti. Anderson, Kanada’nın Vancouver adasında bulunan Ladysmith adlı kasabada büyükanne ve büyükbabasından 25 yıl önce satın aldığı bir mülkte evlendiğini de ekledi.

Evlilik töreni, bu kır evinin arka bahçesinde gerçekleşti. Anderson’ın anlattığına göre, büyükanne ve büyükbabası da yıllar önce bu mülkte evlendiler ve birliktelikleri hala sürüyor. Pamela Anderson, bu mülkün iyileştirici bir enerjisi olduğuna inandığını da sözlerine ekledi.

Pamela Anderson ile Dan Hayhurst evlendi

İnşaat ustası korumasıyla beşinci evliliğini yaptı

Pamela Anderson ve Dan Hayhurst, geçen yıl koronavirüs kısıtlamalarının başlangıcında tanıştı. Ama Anderson, çiçeği burnunda kocasıyla geçirdiği bu bir yılın yedi yıla bedel olduğunu belirtti. Yıldız, Hayhurst ile geçirdiği her günün bir balayı olduğunu da vurguladı.

İnşaat ustası korumasıyla beşinci evliliğini yaptı

Anderson, eşiyle mülkünün renovasyon çalışmaları sırasında tanıştı. Ladysmith kasabasında yaşayan bir inşaat ustası olan Dan Hayhurst, bu renovasyon çalışmalarında görev alıyordu.

İnşaat ustası korumasıyla beşinci evliliğini yaptı

Pamela Anderson ve Dan Hayhurst, yakınlarda bulunan RASTA adlı hayvan barınağının onarımı sırasında da gönüllü olarak çalıştı. Rasta Sanctuary de resmi Instagram sayfasında çiftin nikah fotoğraflarını paylaşarak “Onlar için daha mutlu olamazdık” notunu paylaştı.

İnşaat ustası korumasıyla beşinci evliliğini yaptı

Pamela Anderson, ilk evliliğini 1995 ile 1998 arasında Tommy Lee ile yaptı. Bu evlilikten iki yetişkin oğlu bulunuyor.

2006 ile 2007 arasında Kid Rock ile evli kaldı.

Daha sonra Rick Salomon ile ilk evliliğini 2007 ile 2008 arasında yaptı. Çift, 2014 ile 2015 arasında bir kez daha evlenip boşandı.

Pamela Anderson, Jon Peters ile 2020 yılında sürpriz şekilde evlendi ve 12 gün sonra ayrılarak, boşandı.

Artık Dövmeler Bile Animasyonlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com