Mabel Matiz, İstanbul Üniversitesi yıllarından kalma bir fotoğrafını paylaştı

Ünlü şarkıcı Mabel Matiz, İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Fakültesi yıllarından kalma bir fotoğrafını paylaştı. Kıvırcık saçıyla dikkat çeken Matiz, “Kaliteli serserilerdik” dedi.

İmajı tamamen faklı olan Matiz’i görenler tanıyamadı. Ünlü şarkıcının paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı. Kıvırcık saçıyla dikkat çeken Matiz, paylaşımına şu notu ekledi: “Kantine ya da terasa çıkmak için bir bahane hep bulunurdu.

Mabel Matiz: Kaliteli serseriydik

Walkman ve mp3 çalardan Sezen, Ajda ve 2000’ler Türkçe rock dinlerdik. Dev kareli pantolonlarım ve zaman zaman gözüme çektiğim kırmızı kalem klinikte hep bir mevzu olurdu. Müzik kulübündekileri hem kıskanır hem de oraya adım atmaya çekinirdim.

Mabel Matiz: Kaliteli serseriydik

Ne yalan söyleyeyim, kaliteli serserilerdik. Hocalarımızın, asistanlarımızın ve hastalarımızın önünde elbette önlüğümüzü iliklerdik. Hâlâ zaman zaman rüyalarıma girer Çapa.

Çok, çok güzel hatırladığım, şimdilerde sanki başka birinin hayatı gibi uzak ve puslu gelen Diş Hekimliği Fakültesi yıllarımdan, elimde kalan ender fotoğraflardan birkaçı.”

Mabel Matiz: Kaliteli serseriydik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com