Liv Tyler’ın cilt bakım rutini

Liv Tyler onlarca yıldır birçok projede yer alıyor. Ancak cildi hala Empire Records ve Armageddon gibi filmlerde oynadığı zamankiyle aynı görünüyor. Görünüşe göre, bu bir tesadüf değil. İşte Liv Tyler’in güzellik sırları…

Liv Tyler onlarca yıldır birçok projede yer alıyor. Ancak cildi hala Empire Records ve Armageddon gibi filmlerde oynadığı zamankiyle aynı görünüyor. Görünüşe göre, bu bir tesadüf değil.

42 yaşındaki oyuncu “Ne kadar sakin hissedersem, cildim dışarıdan o kadar iyi görünüyor.” açıklamasında bulundu. Ancak bu madde tabii ki tek başına yeterli değil.

Liv Tyler, cilt bakımı konusunda gerçekten tutkulu olduğunu söyledi. Öyle ki Tyler’ın cilt bakım rutini tam 25 adımdan oluşuyor.  

Tyler’ın favorisi alora vera, çay ağacı yağı, kaolin ve bentonit killer ve E vitamini ile zenginleştirilmiş arıtma maskesi olduğunu söyledi. Tyler gözaltı torbaları ile savaşmak için ise buz küplerinden yararlanıyor.

Güzel oyuncu, peeling ve nemlendiricilerin rutininin en önemli parçaları olduğunu söylüyor. Tyler için yüzünü nemlendirmek çok önemli. Nemlendirmek için doğal yağlardan yararlanıyor.

Cilt bakım rutini sırasında Tyler bol su içmenin faydalarının özellikle altını çiziyor. Su, iyi bir cilde sahip olmak için çok önemli bir faktör.

Kereviz, salatalık, küçük bir elma ve ıspanak veya lahana gibi yeşil besinlerden elde ettiği ‘juice’u tüketmeye özen gösterdiğini ve bunun da cildine çok iyi geldiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com