Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları acaba bu hafta sizleri neler bekliyor ?

Koç Burcu :Ortak maddi konular

Dolunayla başlayan haftada özellikle eşinizin, ortağınız işleri, maddi konularına eğilebilirsiniz. Bu konularda yaşadığınız farkındalıklar sizi ortak maddi kararlara yönlendirebilir. Hafta sonuna yaklaşırken özgür ve bağımsız hareket etme duygusu artabilir. Hafta sonunda ise görev ve sorumlulukların baskısını daha güçlü hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu:  Eşinizle ilgili durumlar

Burcunuzdaki yıldızlar sizi kendinize, istek, heyecan, tutku ve heyecanlarınıza odaklandığınız bir döneme odaklarken karşıt burcunuzda meydana gelen dolunay en yakınınızdaki kişiyi, eşinizi, sevgilinizi, ortağınızı ve onun duygusal ihtiyaçlarını hatırlatan bir dolunay olabilir. Hafta sonuna doğru ortak maddi konular, iş konuları etkisini artırabilir. Hafta sonunda burcunuzla uyumlu toprak enerjisiyle çok da zorlanmayabilirsiniz.

İkizler Burcu:  Duygusal ihtiyaçları dengeleyebilirsiniz

Kontrolünüz dışı konular, müdahale edemeyip bilinçaltında sindirmeye ve dengelemeye çalıştığınız durumlar ruhsal açıdan yorucu olabilir. Dolunay fazlasıyla derin ve sorgulayıcı düşünmeye iterken akıl ve mantık dengesini bulmak çaba gerektirebilir. Hafta sonuna doğru ilişkiler, evlilik ve birliktelik konuları etkisini artırabilir. Hafta sonunda ortak maddi konular, iş konuları ağırlığını hissettirebilir.

Yengeç Burcu:  Sevdiklerinizle ilgili konular

Dolunayla başlayan yeni haftada sevdikleriniz, heyecan ve tutkularınız, aşkınızla ilgili konuların getirdiği duygusal yükü hissedebilirsiniz. Ardından hafta sonuna doğru ilgilenmeniz gereken bir dolu iş ve düzenle ilgili konular olabilir. Hafta sonunda ise ilişkilere, birliktelik ve ortaklık konularına odaklı olabilirsiniz.

Aslan Burcu:  Ev ve aile konuları

Dolunayla başlayan yeni haftada ailenizle, bulunduğunuz yer ve ortamla ve bu ortama ait ihtiyaçlarla ilgili konular ortaya çıkabilir. Geçmişinizle bir hesaplaşmaya zorlanmış hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise hareketlilik artıyor ve özellikle aşka dair konular gündeme gelebilir. Güneş Uranüs kavuşumu iş ve kariyer, hedef ve planlarda ani istek ve değişikliklere yol açabilir.

Başak Burcu:  İletişim ve yakın çevrenize dair konular

Dolunayla başlayan yeni haftada yakın çevrenizle ilgili konular, eğitim, bilgi alışverişi gündemde olabilir. Dolunay önemli ancak duygusal açıdan rahatsız edebilecek bir bilgiyi, haberi size getirebilir. Hafta sonuna doğru ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Güneş Uranüs kavuşumu uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. Hafta sonunda ise sevdiklerinize odaklanabilirsiniz, burcunuzla uyumlu toprak enerjisi iyi gelebilir.

Terazi Burcu:  Maddi konular ve değer yargınız

Haftaya Ay burcunuzda başlarken dolunayın getirdiği duygusal baskıyı güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Dolunay size kendi değerinizi, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi sorgulatan ve aslında gösteren bir dolunay olabilir. Duygusal baskısı ruhsal yönden biraz zorlayıcı olabilir. Hafta sonuna doğru kavuşan Güneş ve Uranüs iş ve ortak maddi konularda değişen isteklere işaret edebilir.

Akrep Burcu:  Kendinizle ilgili farkındalıklar

Haftanın hemen başında burcunuzda gerçekleşen dolunay kendi istek ve ihtiyaçlarınızı, bireyselliğinizi size hatırlatan bir dolunay olabilir. Güçlü sezgileriniz sizi idealize ettiklerinizden uzaklaştırabilir, kendinize odaklı düşünebilirsiniz. Ardından maddi konular ağırlık kazanıyor. Cuma günü kavuşan Güneş ve Uranüs karşı tarafın, eşinizin, ortağınızın beklemediğiniz, farklı bir yanını ortaya çıkarabilir.

Yay Burcu :  Akışın getirdiği farkındalık

Duygusal ve ruhsal anlamda dolunayın getirdiği ağırlık Perşembe günü Ayın burcunuza ilerlemesiyle dağılıyor. Ancak o zamana kadar kendinizi bir miktar akıntıya kürek çekiyor gibi hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru enerjinizi toparlarken gerçekleşen Güneş Uranüs kavuşumu gündelik yaşantınızda sürpriz gelişen durumlar getirebilir. Hafta sonunda ise maddi konular ağırlık kazanabilir.

Oğlak Burcu:  Sosyal çevrenizle ilgili konular

Hafta başlarken dolunayın getirdiği duygusal ağırlığı sosyal çevrenizde hissedebilirsiniz. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerinizi sorgulayabilir, bu yönde etkin kararlar alabilirsiniz. Mars ilişkiler açısından zorlarken dengeleri yakalamak kolay olmayabilir. Hafta sonuna ilerlerken aşka dair konularda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonunda ise burcunuzda ilerleyen Ay size destek olabilir.

Kova Burcu : Görev ve sorumluluklar

Dolunayla başlayan yeni hafta iş, görev ve sorumluluklarınızla ilgili ihtiyaç ve farkındalıkları beraberinde getirebilir. Dolunayın getirdiği duygusal baskıyla yeni kararlar alabilirsiniz. Mars bu dönemde gündelik yaşamınızda sizi harekete durumlar artabilir. Hafta sonuna ilerlerken ev ve aile yaşamınızda sürpriz gelişmeler dikkatiniz yeniden buraya odaklayabilir. Hafta sonunda ise akışta kalmanızda yarar var.

Balık Burcu: Uzaklarla ilgili konular

Dolunayla başlayan yeni hafta uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara odaklayabilir. Seyahatlerle ilgili durumlar ortaya çıkabilir. Dolunayın yoğun duygusal baskısını geniş duygusal yelpazenizde dengeleyebilirsiniz. Hafta sonuna yaklaşırken Güneş Uranüs kavuşumu yakın çevrenize dikkatinizi çekebilir. Hafta sonunda ise sosyal çevrenize odaklı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com