Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları acaba bu hafta sizleri neler bekliyor ?

Koç Burcu :Aşka dair farkındalıklar

Bu hafta Perşembe günü gerçekleşen dolunay öncesi ev ve aileyle ilgili konulara eğilebilirsiniz. Dolunay ise aşk yaşamınıza, sevdiklerinize ve varsa çocuklarınıza dair bir farkındalığı beraberinde getirebilir. Sevdiklerinizin beklentileri, hayalleri baskı kurabilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek iyi bir seçenek olabilir. Hedef ve planları revize etmek için iyi bir zaman olabilir.

Boğa Burcu: Aile ilişkileri üzerine bir dolunay

Bu hafta dolunay öncesinde yakın çevrenizdeki ilişkiler ve iletişim belirleyici olabilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ev ve aile yaşamınızdaki eksikleri, noksanları size hatırlatan uyarıcı bir dolunay olabilir. Geçmişe dair farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Aksiyon alma isteği doğabilir ancak riskleri tartmalısınız. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek iyi bir seçenek olabilir. Bu dönemde üstlerinizle iletişime dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu: Yakın çevrenizi etkileyen dolunay

Bu hafta dolunay öncesinde maddi konular, iş ve para konuları gündeminizi belirleyebilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ise yakın çevrenizdeki, komşu ve kardeşlerinizle ilgili gelişmelere dikkat çekiyor. Bir haber farkındalık yaratabilir. Pek çok şeyi kontrol edemiyor olmanın sıkıntısını hissedebilirsiniz. 30 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda özellikle uzaklarla etkileşiminizde aksaklıklar gündeme gelebilir. Biraz daha yavaşlayıp ağırdan almanız gereken bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu: 

Maddi konular üzerinde bir dolunay

Bu hafta dolunay öncesinde Ay burcunuzda ilerlerken size güven, cesaret getirebilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ise maddi ve parasal konularda uyarıcı olabilir. Sahip olduklarınızla ilgili farkındalık getirebilir. Sosyal beklentilerin baskısını hissedebilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle ortak iş ve girişimlerde önemli iş anlaşmaları ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek iyi bir seçenek olabilir.

Aslan Burcu: Kendinize dair farkındalıklar

Bu hafta dolunay öncesinde akışın getirdikleri, müdahaleniz dışı konular gündeminizi belirleyebilir. Perşembe günü dolunay burcunuzda gerçekleşirken kendinize dair farkındalıklar yaşayabilir, unuttuğunuz veya farkında olmadığınız bir durumu hatırlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle bire bir iletişim ve diyaloglarda yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Başak Burcu: Bilinçaltınızı aydınlatan dolunay

Bu hafta dolunay öncesinde sosyal konular ve arkadaşlık ilişkileri gündeminizi belirleyebilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ise bilinçaltınızda bir uyanış ve aydınlanma getirebilir. Geride bırakmanız gerekenlere ilişkin kararlar alabilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Yaşamı daha ağırdan almanız gereken bir döneme ilerlerken geçmişe ilişkin değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Terazi Burcu: 

Sosyal yaşamınıza etki eden bir dolunay

Bu hafta dolunay öncesinde iş yaşamınıza, görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ise sosyal yaşamınıza ve dostluklarınıza dikkatinizi çekebilir ve bu alanda bazı kararlar alabilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle aşkta, sevdiklerinizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu: 

Kariyer konulu dolunay

Bu hafta dolunay öncesinde uzaklar, yabancılarla ya da dışarıyla ilgili konular gündeminizi belirleyebilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ise kariyerinize, iş yaşamınıza, görev ve sorumluluklarınıza dikkat çekebilir. İlişkilerdeki tansiyonu iyi yönetmelisiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle aile içi iletişimde yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Yay Burcu : 

Uzaklara dair gelişmeler

Bu hafta dolunay öncesinde ortak maddi konular, mücadele gerektiren iş konuları gündeminizi belirleyebilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ise uzaklardan, yurt dışı veya yabancılarla ilgili bir konuya dikkatinizi çekebilir. Günlük yaşamınızın ritmini, temposunu gözetmeye çalışın. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle iletişim ve anlaşma ve uzlaşma gerektiren konularda yanlış anlama veya anlaşılmalara, yanlış bilgi ve bilgilendirmeye daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu: 

Dolunay ortak maddi konulara dikkatinizi çekebilir

Bu hafta dolunay öncesinde bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları gündeminizi belirleyebilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ise ortak paylaşımlarınıza, eşinizin veya ortağınızın işlerine dikkatinizi çekebilir. Aşka dair hayal kırıklıklarını idare edebilmelisiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Bu dönemde maddi ve parasal konulara odaklanmak zorlaşırken olası hesap hatalarına dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu :

İlişkinize dair karar zamanı

Bu hafta dolunay öncesinde gündelik rutinleriniz, çalışma şartlarınız, detaylar, hesap işleri gündeminizi belirleyebilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay ise ilişkinize, evliliğinize ya da birlikteliğinize dikkatinizi çeken önemli bir dolunay ve ilişkinizle ilgili karar vermenizi gerektirebilir. Bu kararda aile ve geçmişe dair konular baskı yaratabilir ancak riskleri iyi tartmalısınız. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Merkür retrosu iletişimde, haberleşmede, yolculuklarda engel ve pürüzleri beraberinde getirebilir.

Balık Burcu:

Gündelik rutinlerinizle ilgili karar zamanı

Bu hafta dolunay öncesinde aşka ve sevdiklerinize dair konular gündeminizi belirleyebilir. Perşembe günü gerçekleşen dolunay gündelik yaşamınıza, rutinlerinize dikkatinizi çekebilir. Genel beslenme, sağlık, şifa düzeninizle ilgili bazı farkındalıklar yaşayabilir, kararlar alabilirsiniz. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Bu dönemde iletişim sekteye uğrayabilir, önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek yerinde olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com