Haftalık burç yorumları (31 Ocak – 6 Şubat 2022)

Yeni haftanın genel etkileri neler? Burçları neler bekliyor?

Koç

Pazartesi ve salı günleri sosyal çevrenizden insanlarla, arkadaşlarınız, iş çevrenizle daha sık görüşebilirsiniz ve zaman zaman iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri duygusal olarak hassas olabilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Cuma, cumartesi ve pazar günleri fiziksel sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Baş bölgesi ile ilgili ağrı ve hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz.

Boğa

Pazartesi ve salı günleri kariyeriniz ve işinizle alakalı konular, yaptığınız projeler ve işinizde aldığınız sorumluluklar gündeminizde olabilir. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınız ve sosyal gruplarla birlikte hareket edebileceğiniz konular gündeme gelebilir. Cuma, cumartesi ve pazar günleri sağlık konuları gündeminizde olabilir. Gizli düşmanlarınız varsa bu ortaya çıkabilir. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgesinde hassasiyetler yaşayabilirsiniz.


İkizler

Pazartesi ve salı günleri eğitim konuları, mahkemeler, davalar gündeme gelebilir. Evliyseniz eşinizin aile bireyleri ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri kariyer ve sosyal statünüzle ilgili konular gündeminize gelebilir. İş yoğunluğunuz artabilir. Cuma, cumartesi ve pazar günleri sosyal çevreniz, arkadaş çevreniz ve iş arkadaşlarınız ile ilgili iletişim konuları gündeme gelebilir. Gönüllü olduğunuz sosyal gruplar varsa bunların faaliyetlerine katılabilirsiniz.

Yengeç

Pazartesi ve salı günleri ödemeler, alacaklar, miras gibi maddi konular gündeminize gelebilir. Zamanı gelmiş bitmiş bir sigortanız varsa bu gündeminize gelebilir. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri inançlarla ilgili konular, eğitim, yurt dışı ile bağlantılı konular, varsa davalar ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Cuma, cumartesi ve pazar günleri kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yeni bir projeye başlayabilir ya da var olan bir projeyi geliştirebilirsiniz. Çalışma ortamında iletişim problemleri yaşanabilir.

Aslan

Pazartesi ve salı günleri ikili ilişkiler ve sözleşmelerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Bu konularda zaman zaman sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri finansal konular, alacaklarınız, ödemeler gündeminize gelebilir. Sağlık konularında hassasiyet yaşayabilirsiniz. Cuma, cumartesi ve pazar günleri yurt dışı ticaret ve seyahat konuları, eğitimleriniz, davalar gündeminize gelebilir.

Başak

Pazartesi ve salı günleri yoğun çalışma temposu içerisine girebilirsiniz. Çalışma ortamınızda ara ara gerginlikler yaşayabilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri ikili ilişkilerinizle alakalı konular gündeminize gelebilir. İkili ilişkilerde duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz. Cuma, cumartesi ve pazar günleri sağlığınızla ilgili hassasiyetler oluşabilir. Yapmanız gereken ödemeler gündeminize gelebilir. Alışveriş yapma isteğiniz artabilir.

Terazi

Pazartesi ve salı günleri aşk ilişkiniz, çocuklar, yatırımlar ve kreatif yeteneklerinizle alakalı konular gündeminize gelebilir. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri yoğun bir çalışma ortamında kendinizi bulabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili hassasiyetler oluşabilir. Sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz. Cuma, cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkiler ve sözleşmeler gündeminize gelebilir. Partnerinizle aktiviteler yapabilirsiniz.

Akrep

Pazartesi ve salı günleri aileyi ilgilendiren konular gündeminize gelebilir. Evinizle ilgili bir tadilat konusu varsa bunlar gündeminize gelebilir. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri yatırımlarınızı ilgilendiren konular gündeminize gelebilir. İlgilendiğiniz bir hobiniz varsa bununla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Aşk ilişkinizde duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Cuma, cumartesi ve pazar günleri yoğun bir çalışma temposu yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Evcil bir hayvanınız varsa bunun sağlık kontrolleri ile ilgilenebilirsiniz.

Yay

Pazartesi ve salı günleri iletişimle ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sorunlar çıkabilir. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri aile içini ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Ailenizi ilgilendiren karar alınması gereken konular gündeminize gelebilir. Cuma, cumartesi ve pazar günleri partnerinizle ilişkiniz gündeme gelebilir. Güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yatırım konuları gündeminizi meşgul edebilir.

Oğlak

Pazartesi ve salı günleri finansal konular gündeminize gelebilir. Ödemeler ve bunları planlamak ayrıca maddi ve manevi sahip olduğunuz tüm değerlerinizi ilgilendiren konular yaşayabilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri iletişim, sosyal medya, eğitim, seyahat ve ticaret ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Cuma, cumartesi ve pazar günleri aile içi ilgilenmeniz gereken konular gündeminize gelebilir. Evinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Kova

Pazartesi ve salı günleri kendinizi ön plana çıkartmaya çalışabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüz ve sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri maddi ve manevi değer konuları gündeminize gelebilir. Cuma, cumartesi ve pazar günleri yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İletişim, sosyal medya, seyahatler ve eğitim konuları gündeme gelebilir.

Balık

Pazartesi ve salı günleri sağlık kontrolleriniz geldiyse bunları yaptırabilirsiniz. İçsel huzuru bulmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Salı günü gerçekleşecek olan Yeni Ay bu konularla ilgili gelişmeleri hayatınıza getirecek. Çarşamba ve perşembe günleri dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Cuma, cumartesi ve pazar günleri finansal konularla ilgilenebilirsiniz. Harcamalar ve ödemeler gündeminize gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com