HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

7 EYLÜL 13 EYLÜL 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftalık burç yorumları yeni haftaya başlarken en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Yeni hafta yeni kararlar demek. Siz de değişimlere merhaba demeye hazır mısınız?

Koç:

Koç burç yorumları: Mars retrosuna dikkat

Haftanın şüphesiz en önemli olayı 10 Eylül’de Mars retrosunun başlaması. 14 Kasım’a kadar sürecek olan bu retroda herhangi bir adım atmadan ve girişimde bulunmadan önce iyice ve etraflıca düşünmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca bu dönem daha temkinli ve yavaş hareket etmenizi gerektiriyor. 12 Eylül’de Jüpiter düze dönecek. Bu dönüş ise iş ve sosyal yaşamınızı daha rahat hale getirebilir, üstlerinizden ve otorite konumunda kişilerden destek görebilirsiniz.

Boğa:

Boğa burç yorumları:  Kontrol dışı olaylar

Haftanın en önemli olayı 10 Eylül’de Mars retrosunun başlaması. 14 Kasım’a kadar sürecek olan bu retroda kontrolünüz dışında pek çok aktivite dikkat çekerken şaşkınlık verici bir öfke ve kızgınlığa maruz kalabilir, kendinizi hiç beklemeden, ummadan kışkırtılmış bulabilirsiniz. 12 Eylül’de ise Jüpiter düze dönüyor. Bu dönüş uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla olan iletişim ve etkileşiminizi hızlandırabilir, dışarıdan destek görebilirsiniz.

İkizler:

İkizler burç yorumları:  Sosyal yaşamda tuhaf tepkiler

Haftanın en önemli olayı 10 Eylül’de Mars retrosunun başlaması. 14 Kasım’a kadar sürecek olan bu retroda arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden beklemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Fikirler, düşüncelerden çıkabilecek uyumsuzluklara, tartışmalara dikkat etmelisiniz. kontrolünüz dışında pek çok aktivite dikkat çekerken şaşkınlık verici bir öfke ve kızgınlığa maruz kalabilirsiniz. 12 Eylül’de ise Jüpiter düze dönüyor. Bu dönüş ortak maddi konularda ve para konularında düzelmelere işaret edebilir.

Yengeç:

Yengeç burç yorumları:  Mars retrosu başlıyor

10 Eylül’de Mars retrosunun başlamasıyla 14 Kasım’a kadar sürecek olan dönemde iş yaşamınız ve kariyerinizle ilgili konularda atacağınız adım ve girişimlerinizde daha temkinli ve dikkatli davranmanız gerekebilir. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle etkileşime dikkat etmelisiniz. 12 Eylül’de ise düze dönen Jüpiter sizi ilişkilerden yana destekleyebilir. Eşinizden, ortağınızdan ve karşınıza çıkan kişilerden daha çok destek görebilirsiniz.

Aslan:

Aslan burç yorumları:  Mars retrosunda uzaklarla ilgili konular zorlaşabilir

10 Eylül’de Mars retrosunun başlamasıyla 14 Kasım’a kadar sürecek olan dönemde uzaklar, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla olan ilişkiler daha çetrefilli ve komplike bir hal alabilir. Seyahatler temkinli olmayı gerektirebilir. Düşünsel, fikirsel konulardan doğabilecek tartışmalar bu dönemde yorucu olabilir. 12 Eylül’de ise Jüpiter düze dönüyor. Bu dönüşle birlikte gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda işleri biraz daha yoluna koyabilir, birlikte olduğunuz kişilerden daha fazla destek alabilirsiniz.

Başak:

Başak burç yorumları:  Ortak paylaşımlar zorlaşabilir

Bu dönemde Retro yapan gezegenlere 10 Eylül’de Mars da ekleniyor. Bu retroda özellikle ortak maddi konularda, iş ve para konularından, ortak paylaşımlarından, vergi ve miras işlerinden doğabilecek sorun ve tartışmalara karşı daha dikkatli, temkinli davranmalısınız. 12 Eylül’de Jüpiter’in düze dönmesiyle sevdiklerinizden destek göreceğiniz bir dönem başlıyor. Sevdiğiniz konuları işe dönüştürebilirsiniz.

Terazi:

Terazi burç yorumları:  İlişkilerden yana sabrı zorlayan bir dönem

Bu hafta Mars retrosunun başlamasıyla ilişkiler, evlilik, birliktelik ve ortaklık konuları biraz daha zor, karmaşık ve çetrefilli hale gelebilir. 14 Kasım’a kadar sürecek olan bu dönemde karşınızdaki kişiye sabır göstermeniz biraz daha zorlaşabilir. 12 Eylül’de Jüpiter’in düze dönmesiyle birlikte ev ve aile yaşamında biraz daha rahat bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Ailenizden göreceğiniz destek artabilir, evinizde ferahlık, genişleme olabilir, evinize eşya alabilirsiniz.

Akrep:

Akrep burç yorumları:Mars retrosunda enerjinizi dikkatli kullanın

10 Eylül’de Mars retrosunun başlamasıyla 14 Kasım’a kadar sürecek olan dönemde sağlığınıza biraz daha özen göstermeyi ihmal etmeyin. Bu dönemde gündelik yaşam ve çalışma ortamınızın koşulları biraz daha zorlayıcı olabilir, enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya özen göstermelisiniz.12 Eylül’de ise düze dönen Jüpiter yakın çevrenizde, kardeş ve komşularınızdan yana görebileceğiniz iyiliklere dikkat çekiyor. Eğitim konularında ilerleme sağlayabilir, kendinizi daha rahat organize edebilirsiniz.

Yay:

Yay burç yorumları: Aşk uğraş getirebilir

10 Eylül’de Mars retrosunun başlamasıyla 14 Kasım’a kadar sürecek olan dönemde aşka ve sevdiklerinize dair konular biraz daha uğraş gerektirebilir, enerjinizden daha fazla alabilir. Aşk konusunda atacağınız adım ve girişimlerinizde daha temkinli ve dikkatli davranmanız gerekebilir, sabırsız olabilirsiniz. 12 Eylül’de ise düze dönen Jüpiter ise maddi ve parasal konulara biraz daha rahatlık getirerek kendinize duyduğunuz güveni pekiştirmenizi sağlayabilir.

Oğlak:

Oğlak burç yorumları:  Mars retrosunda aile içi ilişkilere dikkat

10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek olan Mars retrosunda ev ve aileyle ilgili ilişkiler, konular biraz daha yorucu ve uğraştırıcı olabilir. Ev kazalarına bu dönemde daha fazla dikkat etmelisiniz. Aile bireyleriyle bir yere varmayan tartışmalardan uzak durmalısınız. 12 Eylül’de ise burcunuzda Retro yapan Jüpiter düze dönüyor, eğitim ve iletişim konularında daha fazla söz sahibi olabilir, önünüze çıkan imkanları daha kolay değerlendirebilirsiniz.

Kova:

Kova burç yorumları: Mars retrosunda sözlere dikkat

Bu hafta 10 Eylül’de Mars retrosunun başlamasıyla 14 Kasım’a kadar sürecek olan dönemde yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkilerinizle ilgili konularda temkinli, ihtiyatlı davranmaya dikkat etmelisiniz. Dilin kemiğinin olmadığı bir dönem olabilir sizin için, sinirlenmemeye gayret etmelisiniz. 12 Eylül’de ise düze dönen Jüpiter manevi konulara daha yatkın ve ilgili olmanızı sağlayabilir. Akışın getirdiklerini daha rahat karşılayabilir, vazgeçmeniz gerekenleri bir kenara bırakabilirsiniz.

Balık:

Balık burç yorumları: Mars retrosunda maddi konulara dikkat

Bu hafta 10 Eylül’de Mars retrosunun başlamasıyla 14 Kasım’a kadar sürecek olan dönemde maddi konularda, harcama ve alışverişlerde daha dikkatli, temkinli davranmanız gerekebilir. Kendinize, sahip olduklarınıza, değerlerinize güvenme konusunda sağlam durmalısınız. 12 Eylül’de ise düze dönen Jüpiter sosyal yaşamınızı daha canlı hale getirebilir. Arkadaşlarınızın görüş ve fikirleriyle geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com