Haftalık Burç Yorumları

26 Temmuz-1 Ağustos haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor 

Koç: Sosyal konular önem kazanabilir
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle sosyal duyarlılıklarınız iyice ortaya çıkabilir. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle sevdiğiniz, ilgilenmekten keyif aldığınız alanlarla, konularla daha fazla meşgul olabilirsiniz. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle çalışkan ve üretken olma zamanı başlıyor, önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde kendinizi yorup yıpratmamaya gayret etmelisiniz.

Boğa: Kariyer konuları yeniden gündemde
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle iş odaklı, hedef ve plan odaklı olabilirsiniz. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle ailenizle, aile bireylerinizle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizi bir miktar sevdiklerinizden ve aşktan uzaklaştırabilir, sonuçta çalışkan ve üretken bir dönemdesiniz.

İkizler:Uzaklarla ilgili konular ve yolculuklar hız kazanıyor
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle yolculuklar hız kazanabilir, uzaklara odaklanabilirsiniz. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle ev ve aile ortamından, alışık tanıdık olduğunuz yerden uzaklaşabilirsiniz.

Yengeç: Çalışma zamanı
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle ortak maddi konular, girişimler, yatırım veya işler yeniden canlanabilir. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı değerlendirmeye daha fazla kafa yoracağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle özellikle eğitim alanında çalışkan, üretken olma zamanı olabilir.

Aslan: İlişkiler önem kazanıyor
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle ilişkilere daha da odaklı olabilirsiniz. Bu hafta Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle iletişim kanal ve çevrenizin daha da açılacağı üç haftalık bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizi iş ve para konularına odaklarken çalışkan ve üretken tarafınızı maddi imkanlarınızı artırma ve fırsatları değerlendirme yönünde kullanabilirsiniz.

Başak: Günlük işler artabilir
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle günlük işleriniz artmaya başlayabilir. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesi gizlediğiniz ya da bastırdığınız isteklerinizin öne çıkacağı üç haftalık bir dönemi başlatabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın burcunuza gerilemesiyle iyice aktif ve enerjik olabilirsiniz, kendinize dikkat etmeyi unutmayın.

Terazi: Sevdiklerinize dair konular
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle aşka ve sevdiklerinize dair konular bir süre daha artış gösterebilir. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle sosyal çevrenizle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle ileri, ulvi amaçlarınız için çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi seferber edeceğiniz bir dönem başlıyor.

Akrep: İşlere odaklanma zamanı
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle aileyle ilgili konular bir süreliğine daha gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle üstlerinizle, yaşlı olgun kimselerle ve otorite konumunda kişilerle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle sosyal çevrenizden bir miktar uzaklaşabilir, işlerinize odaklanabilirsiniz.

Yay: Çalışmalarınız artıyor
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle iletişim çevrenizdeki olaylar yeniden artıp hızlanabilir. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. Seyahatler artabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle hedefleriniz ve planlarınız için azimle çalışmaya girişebilirsiniz.

Oğlak: Ruhsal yönden daha rahat bir dönem
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle maddi konulara iş ve para konularında daha da odaklanabilirsiniz. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle ortak maddi paylaşım içinde bulunduğunuz kişilerle, güçlü kişilerle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizin için özellikle ruhsal yönden rahatlatıcı olabilir.

Kova: Jüpiter yeniden burcunuza geliyor
Bu hafta Jüpiter’in yeniden burcunuza geçmesiyle kendi kişisel konularınıza daha da odaklı olabilirsiniz. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle karşınızdaki kişiyle, eşiniz, sevgilinizle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle kendinizi iş ve mücadele gerektiren konuların içinde bulabilirsiniz, üretken yanınızı ortaya çıkarmanız gerekebilir.

Balık: Burcunuzun yıldızı Jüpiter yeniden Kova’da
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle kontrolünüz dışındaki olaylar, gelişmeler, konular artabilir. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınızdaki ya da çalışma ortamınızdaki kişilerle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle ilişkiler adına daha fazla emek, çaba ve gayret göstermeniz gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com