HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 10 Şubat

Koç:

10 Şubat, 2020 Tutku ve heyecan dozu artıyor

Yeni haftaya Mars’ın son dereceleri damga vuruyor. Özellikle hafta sonuna doğru bu son derecelerin getirdiği gerek iş gerekse özel yaşamınızdaki sıkışık durumları çok daha fazla hissedebilirsiniz. Bulunduğunuz yerden bir an önce uzaklaşma dürtünüzü biraz daha baskılamanız gerekebilir. Pazar günü Mars burç değiştirdiğinde hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda daha fazla çaba ve gayret içinde olmaya kendinizi artık hazır hissedebilirsiniz. Sevgililer Günü’ne ise bol tutku, heyecan ve bunun getirdiği stres ve gerginlik damga vurabilir.

Boğa :

10 Şubat, 2020 Eşinizin, sevgilinizin beklentileri ön planda

Haftanın ilk günlerinde işlerinize yaratıcılığınızı, özgün yönlerinizi daha fazla katabileceğiniz bir atmosfer var. Hafta ortasına ise çalışma ortamınızdaki, gündelik yaşamınızdaki ilişkiler damga vurabilir. Sürpriz destekler, gizemli hayranlar, size belli etmeden arkadan kollayanlar olabilir. Bu hafta Mars son derecelerinde ilerlerken iş yaşamınızda gergin koşullar doğabilir, dolayısıyla bu desteğe ihtiyacınız da olacak. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde karşı tarafın, eşinizin, sevgilinizin beklentilerine kulak verebilirsiniz.

İkizler:

10 Şubat, 2020 Aşk emek istiyor

Haftanın ilk günlerine ev ve ailenizle ilgili konularla birlikte, beslenme, mutfak işleri damga vurabilir. Yüksek tempo biraz yorucu olsa da hemen ardından Ay hafta ortasında sevdiklerinizden destek göreceğiniz bir konuma geçiyor. Size heyecan veren, girişimci yanınızı ortaya çıkardığınız işlerle de uğraşabilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde emekçi tarafınızı ortaya çıkarabilir, sevdiğinize hizmet etmekten hoşlanabilirsiniz. Haftanın son gününde Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte işlerinize iyice odaklanmanız gerekebilir.

Yengeç:

10 Şubat, 2020 Sürpriz bir aşk kıvılcımı doğabilir

Haftaya Mars’ın son derecelerinde seyri damga vuracak gibi görünüyor. Haftanın ilk günlerini iletişim ağınızı geliştirerek ve sosyal becerilerinizi ortaya koyarak geçirebilirsiniz. Sonrasında ev ve aile konularının içinde çekilebilirsiniz. 14 Şubat’a ise aşk damga vuruyor. Sürpriz bir aşk, bir kıvılcım veya tanışma meydana gelebilir. Ancak beklenmedik gelişmelere karşı da tetikte olmaya çalışın. Hafta sonu oldukça heyecan verici geçebilir. Mars’ın Pazar günü burç değiştirmesiyle ilişkiler önümüzdeki dönem sizi en çok uğraştıracak konuların başını çekebilir.

Aslan:

10 Şubat, 2020 Aşktan vazgeçme veya ona sahip çıkma zamanı

Haftanın ilk günleri maddi konularda, iş ve para konularında ilerleme kaydetmek adına oldukça verimli geçebilir. Sonrasında iletişim, özellikle yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileri etkili olabilir. Mars bu hafta artık son kez aşk evinizde seyrederken sevdikleriniz için mücadelenin de sonuna yaklaşıyorsunuz. Aşkı artık bir kenara bırakabilir ya da tam tersi sahip çıkabilirsiniz. Kararı kalbinizle vereceksiniz. 14 Şubat’ı evde ya da güvende hissettiğiniz bir mekânda geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar’dan itibaren ise uğraş alanınız sağlık ve şifa konularına kayabilir.

Başak:

10 Şubat, 2020 Sade ve basit düşünmeye çalışın

Haftaya kendinizden emin ve pozitif bir ortamda başlarken Ay’ın burcunuzda seyrediyor olmasının bunda etkisi fazla. Dolayısıyla girişimci yönlerinizi ortaya koymalı, sözünüzü dinletmelisiniz. Haftaya son derecelerde ilerleyen bir miktar gergin Mars damga vururken özellikle aile ilişkilerinde tedbiri elden bırakmayın ve ev kazalarına dikkat edin. 14 Şubat’ta yoğun duygu ve düşüncelerin sizi daraltmasına izin vermemelisiniz. Pazar günü Mars’ın burç değiştirmesiyle aşka daha çok odaklanmanız gerekecek.

Terazi:

10 Şubat, 2020 Güven tazelemek isteyebilirsiniz

Haftanın ilk günlerinde kendinizi yoğun ancak dağılmış bir tempo içinde bulabilirsiniz. Sizi yapmak istediklerinizden alıkoyan bir yığın gelişmeye teslim olmuş hissedebilirsiniz. Bu hafta Mars’ın son derecelerine özellikle iletişim, yakın çevre ilişkileri açısından dikkat etmelisiniz. Sözlerinizi tartmadan konuşmamak önemli olabilir sözgelimi. 14 Şubat’ta ise isteğiniz güven tazelemek, ilişkinize güveninizden ziyade kendinize olan güveninizi pekiştirmek isteyebilirsiniz. Pazar gününden itibaren ev ve aile konuları daha çok uğraştırabilir.

Akrep:

10 Şubat, 2020 Ne istediğinizi bildiğiniz sürece sorun yok

Haftanın ilk günlerini sosyal bir gündemde düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşarak, umut tazeleyerek, geleceğe biraz daha iyimser bir bakış açısıyla bakarak karşılayabilirsiniz. Ancak bu hafta son derecelerinde ilerleyen burcunuzun yıldızı Mars, pek çok yönden sizi sıkıştırıyor olabilir. Ancak endişe etmeyin ilişkilerden yana kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Özellikle çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda bolca destek iyi gelecek. 14 Şubat’ta ise Ay burcunuzda olacak, bir iyi haber daha, ne isterseniz yaptırabilirsiniz, tek sorun ne istediğinizi belirlemekte olabilir.

Yay:

10 Şubat, 2020 Aşkta akışa hazırsınız

Haftanın ilk günleri hedeflerinize, planlarınıza tutunmak, onları gerçekleştirmek için gereken adımları atmak adına yapıcı enerjiler sunuyor, bunları değerlendirmelisiniz. Sonrası ise oldukça keyifli olabilir, sosyal gündeminiz sizi epeyce meşgul edebilir ama arkadaşlarınızla çepeçevre sarılabilirsiniz. Bu hafta Mars artık burcunuzda son günlerini geçirecek, son bir hız ve çabayla tamamlamanız gereken işleri halledebilirsiniz. Sonrasında maddi konulara odaklanmanız, özellikle de harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. 14 Şubat’ta ise akışın getireceklerine bırakabilirsiniz kendinizi.

Oğlak:

10 Şubat, 2020 Kendinizi önemseyin

Haftanın ilk günlerinde Ay iyi anlaştığınız bir burçta seyrediyor, bu iki günü özellikle bulunduğunuz ortamın dışında, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konularda oldukça verimli geçirebilirsiniz. İş bağlantıları için iyi olabilir. Bu hafta Mars son derecelerinde ilerlerken özellikle sağlığınızı fiziken ve ruhen gözetmeyi ihmal etmemeli, kaza, ihmal ve sakarlıklara karşı biraz daha temkinli, duyarlı davranmalısınız. Pazar’dan itibaren Mars burcunuza ilerlediğinde enerjisini çok daha yapıcı şekilde kullanma imkânınız doğacak. 14 Şubat umut verici gelişmelerin habercisi olabilir.

Kova:

10 Şubat, 2020 Sosyal ilişkilere dikkat

Haftanın ilk günlerini iş, para, ortak maddi konuların ağırlığı ve bir miktar da baskısı altında geçirebilirsiniz. Ancak bu durum güçlü yanlarınızı ortaya çıkarmanızı sağlayabilir ve sizi güçlendirebilir. Sonrasında ise kendinizi daha özgür ve bağımsız hissedebilirsiniz. Bu hafta Mars burç değiştirmeye hazırlanıyor ancak bu değişikliği gerçekleştirmeden sizi özellikle sosyal yaşamda arkadaşlık ilişkileri açısından bir miktar zorlayabilir, dengeleri iyi gözetmeniz gerekmekte. 14 Şubat’ı ise göz önünde, dikkat çeken bir kutlamayla geçirmeniz mümkün.

Balık:

10 Şubat, 2020 Hedeflerinizi tamamlamaya birkaç adım

Haftanın ilk günlerine bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları damga vururken iletişim becerileriniz ve konuşkanlığınız size pek çok yönden destek olabilir, işinizi kolaylaştırabilir. Haftaya son derecelerinde ilerleyen Mars etki ederken hedef ve planlarınıza dair atmanız gereken son birkaç adım kalmış olabilir, işlerinizi tamamlarken arkanızı kollamayı ihmal etmeyin sadece. 14 Şubat’ı ise bulunduğunuz ortamın dışında, uzaklarda belki bir seyahatte geçirmeniz mümkün, planlarınızı sıkı tuttuğunuza emin olun.

Kaynak: https://www.elle.com.tr/astroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com