Haftalık burç yorumları (12-18 Ekim 2020)

Koç burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları:  İlişkilerde yeni bir dönem
Bu hafta 14 Ekim’de başlayan Merkür retrosunda özellikle ortak maddi konularda daha temkinli hareket etmeniz, herhangi bir anlaşma ve sözleşme durumunda özellikle de bu konu vergi ve miras işleriyle ilgiliyse daha dikkatli davranmanız gerekebilir. 16 Ekim’de meydana gelen yeni ay ise ilişkilerinizde yeni bir döneme işaret edebilir.

Boğa burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları:  Yeni bir günlük rutin
Bu hafta karşıt burcunuzda başlayan Merkür retrosunda en çok dikkat etmeniz gereken konu birebir iletişi, yanlış anlama ve diyalog ve görüşmelerin yavaşlaması ve sürüncemeye girmesi olabilir. Bu durum evliliğiniz yanında her türlü ortaklığınızı da etkileyebilir. 16 Ekim’de gerçekleşen yeni ay ise gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınıza yepyeni bir düzen getirebilir.

İkizler burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları:  Yeni ay ve yeni aşklar
Bu hafta 14 Ekim’de burcunuzun gezegeni Merkür retro hareketine başlıyor. Merkür geri giderken özellikle gündelik yaşamınızda iletişim konuları biraz daha çetrefilli bir hal alabilir. Fazla derin düşünmenin konuları çıkmaza götürebileceğini unutmayın. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay aşk hayatınızda yepyeni bir sürecin başlangıcı olabilir, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili yeni bir dönem getirebilir.

Yengeç burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Yeni ay yeni bir ev veya aile düzeni getirebilir
Bu haftanın en önemli konusu hafta ortasından itibaren Merkür’ün geri gitmesi. 14 Ekim’den itibaren aşkta çıkmaza giren iletişim konuları bir miktar başınızı ağrıtabilir. Bu dönemde düşünceler iyice ağırlaşırken aşkta fazla şüpheci ve sorgulayıcı davranmamaya gayret etmelisiniz. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ev ve aile yaşamınıza yeni bir süreç kazandırabilir.

Aslan burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları:  Yeni ay ve yeni bir akıl, düşünce modeli
Bu hafta 14 Ekim’de Merkür retrosu başlıyor. Üç hafta sürecek bu retroda özellikle aile içi iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Yanlış anlama ve anlaşılmalar biraz daha yorucu hale gelebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayla birlikte iletişim ve eğitim konularında yeni adımlar, yeni girişim ve amaçlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinize yeni bir format da getirebilirsiniz

Başak burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Başak burç yorumları:  Yeni ay ve yeni bir iş
Bu hafta 14 Ekim’de başlayan Merkür retrosunda iletişim çok daha çetrefilli bir hal alacağa benzemekte. Özellikle yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde sözlere, konuşmalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay iş ve maddi konularda yeni başlangıçlara, yeni bir iş veya kazanç kapısına işaret edebilir.

Terazi burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları:  Yeni ay ve yeni başlangıçlar
Bu hafta Merkür retrosu başlıyor. 14 Ekim’de başlayan bu retroda özellikle maddi konularda, iş ve para konularında iletişime, hesap işlerine, bütçenize daha çok dikkat etmelisiniz. Güven duygu ve algınız üzerinde daha derin düşüneceğiniz bir konu olurken fazla saptırmamaya da dikkat etmelisiniz. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay yaşamınızda yepyeni bir dönemin başlangıcı olabilir.

Akrep burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Akrep burç yorumları:  Merkür retrosu başlarken iletişime dikkat
Bu hafta Merkür retrosu başlıyor. Hafta ortasında başlayan ve üç hafta süren bu retroda iletişimi siz yönetiyor olsanız da söz sizde de olsa yanlış anlama ve anlaşılmalara çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay bilinçaltınızda açılan yeni kapılara işaret edebilir. Bir alışkanlığınızdan vazgeçebilirsiniz. İlişkinizle ilgili akışta bıraktığınız bir gelişme kendiliğinden değişimi getirebilir.

Yay burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları:  Yeni ay yeni bir sosyal çevre getirebilir
Bu hafta Merkür retrosunun başlamasıyla birlikte iletişim konuları biraz daha karmaşık ve girift bir durum alabilir. Kontrolünüz dışı gelişmeler çapraşık düşünceleri iyice tetikleyebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay sosyal yaşamınızda yeni bir dönemi işaret edebilir. Yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni bir sosyal çevre içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Oğlak burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Oğlak burç yorumları: Yeni hedef ve planlar
Bu hafta başlayan Merkür retrosu özellikle sosyal yaşamınız ve dostluk ve arkadaşlıklarınız üzerine etki edebilir. Zira bu alanda iletişime biraz daha dikkat etmelisiniz. Fazlaca derin düşünmek yanlış düşünceleri de beraberinde getirebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay iş yaşamınızda ve kariyerinizde yepyeni bir dönemi işaret edebilir. Yeni görev ve sorumluluklar, yeni hedef ve planlar gündeme gelebilir.

Kova burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları:  Yeni ay ve yeni ufuklar
Bu hafta Merkür retrosu başlarken özellikle iş hayatınız ve kariyerinizde üstleriniz ve otorite konumunda kişilerle iletişime daha çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlamalar ve iletişimde aksaklıklar yorucu olurken, planlarınız yavaşlayabilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay uzaklarla ilgili yeni bir konuyu, yeni keşif ve maceraları beraberinde getiriyor olabilir.

Balık burcu 12 Ekim – 18 Ekim haftalık burç yorumları

Balık burç yorumları:  Yeni ay ve yeni iş girişimleri
Bu hafta Merkür retrosu başlarken bu retro özellikle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla etkileşimde daha temkinli ve ağır bir süreci beraberinde getirebilir. Yolculuklarla ilgili daha temkinli ve dikkatli davranmanız gerekebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ise ortak maddi konulara, ortak girişimlere açılan yeni bir pencere olabilir. Eşinizin veya ortağınızın iş yaşamında yeni gelişmeler olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com