Gündemi Sarsan Magazin Haberleri

Dünya bir yandan corona virüsüyle mücadele ederken diğer yandan hayat akmaya devam ediyor. Peki ünlüler dünyasında neler oluyor dersiniz. Özellikle bu haftanın gündeminin güçlü kadınlar olduğunu söyleyebiliriz. İşte haftanın en çok konuşulan magazin haberleri…

1. Ünlü model Gigi Hadid‘in hamileliğini duyurmasının ardından katıldığı ilk canlı yayındaki görüntüleri dikkat çekti


25 yaşındaki ünlü model Gigi Hadid ve sevgilisi Zayn Malik, geçtiğimiz haftalarda bir bebek beklediklerini duyurmuşlardı. Bu haberin ardından gözler Gigi Hadid’in üzerindeydi. Hadid, bu haberin ardından bir güzellik markası için canlı yayına katıldı. Ancak canlı yayın sırasında yüzünde şişlikler olması dikkat çekti ve tüm hafta boyunca konuşuldu.

2. Brezilyalı model Larissa Gacemer, sürekli gelen sorular üzerine neden çocuk sahibi olmadığını açıklamak zorunda kaldı

2011 yılından beri eski basketbolcu Burak Gacemer ile evli olan ve sosyal medyada binlerce takipçisi olan Larissa Gacemer, bir video çekerek neden çocuk sahibi olmadığını soranlara cevap verdi. Bu hadsiz sorular karşısında kayıtsız kalamayan Larissa: “Neden çocuk yapmıyorsunuz?’, Neden çocuk yok?’ gibi sorular soruyorsunuz. Ben de doğuştan gelen bir hastalık var. Çocuğum olmuyor. Bunu bilerek yıllar önce Burak’la denedik, olmuyor. Burak beni böyle kabul etti. Ben de bu durumu kabul ettim. Allah beni böyle yaratmış.” söyleriyle yaşadıklarını anlattı. Bir kadını bunu açıklamaya zorlayan sorular ise sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biriydi.

3. Hazal Kaya katıldığı canlı yayında annelikle ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekti


“Doğurmak istemeyebilirdim. Bu beni daha az kadın yapmazdı. Anne olmak istemeyen kadınları daha az kadın yapmıyor. Anneliğin kutsanmasından çok rahatsız oluyorum. Bunun da kadınlara bir baskının yolu olduğunu düşünüyorum. Dünyada herhangi bir canlıya karşılıksız emek veren herkes benim için annedir.” sözleriyle kadınlar üzerindeki annelik baskısına değindi. Kısa süre önce anne olan Hazal Kaya aynı zamanda oğlunun babasına benzetenlere de “Babasına çok aşıktım. Ona benzeyecek tabii ki. Bu arkadaşa ölüyorum” şeklinde yorum yaptı.

4. Yıllar önce aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle dağılan Hepsi Grubu üyeleri barıştı


12 yıldır küs olan Gülçin Ergül’ün gruptan ayrılmasıyla dağılan Grup Hepsi üyeleri yıllar sonra barıştı. Cemre Kemer “İlk Gülçin bir mesaj attı. Kibar kibar mesajlaştık. Sonrasında bir küçük didiştik. Bu olmazsa olmaz zaten. İki dakika sonra bir şey oldu ve ikimizden biri tekrar bir şekilde normal yazıp konuşmaya başladık. Sanki üç gün önce küsmüşüz de hemen barışmışız gibi oldu.” şeklinde açıklama yaptı. Grubun bir araya gelip gelmeyeceğini merak eden hayranlar ise bu durumu heyecanla karşıladılar.

5. Mary-Kate Olsen, beş yıldır evli olduğu Pierre Olivier boşanmaya karar verdi ancak corona virüsü nedeniyle boşanma davaları durduruldu


Dünyaca ünlü ikizlerden Mary-Kate Olsen, 2015 yılında evlendiği Pierre Olivier Sarkozy ile boşanma kararı aldı. Boşanma sebebi olarak ise Mary-Kate Olsen’ın fazla işkolik olması, Sarkozy’nin ise tatil yapıp dünyayı keşfetmek istemesi gösterildi. Ancak ikili salgın nedeniyle boşanamıyor, şu an mahkemelerde yalnızca acil davalar görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com