Nemlendirme

Göz Çevresindeki Kuru Cildi Nemlendirme

Cildinizdeki nemi artırmanın en kolay yollarından biri nemlendirici kullanmaktır. Uzmanlara göre, güçlü temizleyiciler cildinizi doğal yağlarından sıyırıp kuruluğa neden olabilir. Bu nedenle, en iyi seçeneğiniz cildinizi nemlendirme için hafif bir yüz temizleyici kullanmaktır.

Gözlerinizi çevreleyen cildi nemlendirmek için en iyi ipuçları ve cilt bakım ürünü önerileri

Uyurken cildinizi nemlendirmek için yatağınızın yanına bir tane nemlendirici yerleştirin. Bu özellikle soğuk dış ortam havasının ve yapay iç mekan ısısının cildinizi kurutabileceği soğuk aylarda, faydalı olabilir.

Doktorunuzun günde sekiz ila on bardak su içmenizi önermesinin bir nedeni var. Diyetinize yeterince sıvı eklemek; vücudunuzu ve cildinizi nemlendirme için size yardımcı olacaktır.

Göz çevresindeki cilt cildinizin geri kalanından daha hassastır, bu nedenle yaşlanma belirtileri göstermeye daha yatkındır.Bununla birlikte, cilt bakım rutininize bir göz kremi ekleyerek, kuru cilt de dahil olmak üzere göz endişelerinizi giderebilirsiniz.

Cildinizdeki kiri, yağı ve kirleri temizlemek için yüzünüzü günde iki kez hafif bir yüz temizleyici ile yıkamanız önerilir.

Makyaj öncesi hazırlık nasıl olmalı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com