GENÇLİK İPİ ESTETİĞİ

Gençlik İpi özellikle orta ve alt yüz bölümlerinde oluşan hacim kayıplarına ve cilt sarkmalarına karşı şu anda mevcut en etkili yöntemdir.

Yaşlanma belirtilerini önleyip geciktirdiği gibi cilde bir yenilik ve gençleşme getirir. Gençlik ipinin bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir.

Gençlik İpi tedavisi ile yüzünüzdeki kırışıklıklardan ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlarınız doğal bir biçimde kaldırılabilir.

Gençlik İpi ile,

  • Görünüşünüz herhangi bir doku kaybı ve tahrip olmadan yumuşak bir şekilde tekrar tanımlanır.
  • Doktorunuz tarafından yapılan 30 dakikalık tedavi ile doğal sonuçlar alırsınız.
  • Tedaviden sonra iş hayatına ve sosyal hayata hemen geri dönebilirsiniz.
  • Gençlik İpi tedavisinden sonra yüzünüz parlak ve tazelenmiş görünür. Bu işlem gençleştirme sağlar, aynı zamanda da yüz ifadenize canlılık getirir.

Gençlik İpi hacim kaybı ve cilt sarkması etkilerini gidermek için kanıtlanmış yeni bir tedavi yöntemidir. Özellikle, orta ve alt yüz problemlerinde kullanılan en iyi yöntemdir. Diğer PDO iple ve/veya Botox, dolgu gibi uygulamalarla kombine edilebilir. Kullanılan Botox ve dolgu yapılma sıklığının ve dozlarının azalmasını sağlar. Gençlik İpi yanak bölgesi, burun kenarı çizgilerinde ve kaş kaldırmada çeşitli tekniklerle kolayca ve kesi olmadan uygulanabilir.

Gençlik İpi Tedavisinden Sonra Ne Yapmak Gerekir?

Gençlik İpi tedavisi ile yanaklarınız biraz daha yukarıda ve daha hacimli görünecektir. Tedaviden hemen sonra sonuç alınır ve etkisi uzun ömürlüdür. Hyalüronik asit ve botulinyum toksin gibi diğer kozmetik tedavilerle birlikte mükemmel bir tamamlayıcıdır. Her estetik tedavide olduğu gibi hafif şişlik, kızarıklık veya morarma olabilir – fakat bunlar birkaç gün içinde kaybolur. Tedaviden hemen sonra normal aktivitenize dönebilirsiniz. Ancak, egzersiz ve yüz masajından kaçınmanız önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com