Fendi’nin Yeni New York Amiral Mağazası

Lüks markası Fendi, 57th Street ve Madison Avenue köşesine taşınan ve Manhattan’ın simgesi Fuller Building’de yer alan yeni New York City amiral mağazasını tanıttı.

Caddenin karşısındaki eski lokasyonunun yerini alan iki katlı amiral mağazası, markanın kreatif direktörü  Kim Jones ve Silvia Venturini Fendi ile birlikte markanın kendi tasarım ekibi tarafından ortaya koyulan yeni bir çağdaş vizyon sunuyor. Aslen sanat galerilerini barındıracak şekilde tasarlanan simgesel yapı Fendi’nin hem çağdaş hem de geleneksel etkilerini açık ve kusursuz bir alanda harmanlaması için ideal bir konum sağlıyor.

6.900 metrekarelik amiral mağazanın içinde, Romalı marka kadın ve erkek hazır giyim, aksesuar ve deri ürünlerini sunuyor ve müşterilerine sonbahar/kış 21-22 koleksiyonunun önceden lanse edilen parçalarını (Kim Jones’un Fendi için tasarladığı ve yalnızca mağazada bulunan ilk kadın giyim koleksiyonu dahil) ilk olarak satın alma olanağı sağlıyor.

Jones’un Romalı moda evi için ilk couture koleksiyonu geçen hafta Paris’te podyuma çıktı. Bir film ile tanıtılan koleksiyon, hem kadın hem de erkek görünümlerini içeriyor. Koleksiyon ve yeni amiral mağazanın aynı anda tanıtımı, moda evi için yeni bir dönemi işaret ediyor.

Mağazaya gelemeyenler için, Fendi, bu ay sonu itibariyle fendi.com üzerinden amiral mağazasının 360 derecelik sanal turunu sağlayacak ve bu da müşterilerin mağazadan alışverişlerini her yerden yapabilmesine olanak sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com