En İyi Bomber Ceket…Sizin Tercihiniz Hangisi ?

Bomber ceket modelleri modanın yeni star parçalarından bir tanesidir. Hem kadın hem de erkek modasında yeni döneme damgasını vuran ceket türü kesinlikle bomber ceketlerdir. Retro tarz yeni döneme uyarlanmış bu ceketleri özellikle gençlerde çokça görüyoruz.

Bomber ceket; adından da anlaşılacağı üzere bombacı ceketi anlamına gelmektedir. Bomba uzmanlarının kullandığı ve yine aynı zamanda pilotların da kullandığı ceketlerden esinlenilerek tasarlanmış bir ceket modelidir. Bomber ceket, kolları bol ve rahat kesim bir ceket türüdür. Diğer ceketlerden ayrılan en önemli özelliği de kollarındaki bolluktur.

Bomber Ceket Modelleri

Bomber ceket kadın modasında da oldukça tercih edilen ceket türlerinden bir tanesi oldu. Bu yüzden de klasik bomber ceketlere çok fazla farklı alternatifler bulabiliyoruz. Simli, askeri tarz, spor tarz, kadife, deri gibi farklı modellerde bomber ceket modelleri bulmak mümkün.

Gri Kadın Bomber Ceket

gri kadin bomber ceket
gri kadın bomber ceket

Yukarıda gri renkte ve klasik tarzda bir kadın bomber ceket modeli görüyoruz. Bu modelde armalar ve farklı desenler kullanılmadan sade olarak tasarlanmış. Özellikle genç hanımların çokça tercih edebileceği bu modeller okul kombinlerinizi tamamlamakta da mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Oversize Bomber Ceket

oversize bomber ceket kadin
oversize bomber ceket

Yukarıda yine yılın en çok tercih edilen bomber ceket tarzlarından bir tanesi olan oversize bomber ceket modeli görüyoruz. Bildiğiniz üzere oversize modası son hızla modaya yön vererek devam ediyor. Hem üst grupta hem alt grupta, hem yazlıkta hem kışlıkta oversize parçaları oldukça sık görüyoruz. Burada da zaten oversize tarz olan bir modelin daha da oversize kesimini görüyoruz.

Kadife Bomber Ceket

kadife bomer ceket
kadife bomber ceket bayan

Yılın öne çıkan kadın bomber ceket modellerinden bir tanesi de kadife bomber ceket modelleridir. Kadife bildiğiniz üzere geçen sezon da montlarda çokça kullanılmıştı. Bu sezon da yine ceketlerde ve üst grupta ve tabiki elbiselerde kadife kumaşı göreceğiz.

Askeri Bomber Ceket Kadın

askeri bomber ceket
askeri kadın bomber ceket

Yukarıda kamuflaj desen bir bomber ceket görüyoruz. Askeri tarzı modernize ederek tasarlanmış bu tip modelleri de bu sezon ve önümüzdeki sezon görmeye devam edeceğiz. Burada gördüğünüz gibi bomber ceketin daha dar kesimlerini de piyasada bulmak mümkün.

En İyi Bomber Ceket

en iyi bomber ceket
peluş bomber ceket

Yukarıda farklı tarzda bir bomber ceket modeli görüyoruz. Kolları paraşüt kumaştan olan ve gövde kısmı da peluş ile tamamlanan büyük cep detaylı şık bir kadın bomber ceket. Bu tip bomber ceketlerinizi spor kombinlerinizde ve günlük sokak kombilerinizde yine aynı zamanda okul kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pembe Bomber Ceket

pembe bomber ceket
pembe bomber ceket

Yukarıda yine modernize edilmiş bir bomber ceket görüyoruz. Pembe renkte düşük omuzlu ve kollarda fermuar detaylı bu modern retro tarzdaki bomber ceket tarzını da yine bu sezonda çok görüyoruz. Günlük kullanım için oldukça uygun olan bu tip ceketler hem ilkbahar hem de sonbahar kombinlerini şık bir şekilde tamamlayabilecek türden.

Bol Bomber Ceket

bol bomber ceket
bol bomber ceket kadın.

Bomber ceket modellerinde klasik bir model görüyoruz. Orijinaline oldukça sağdık kalınarak tasarlanmış ve bol kesim bu bomber ceket yine günlük ve okul kombinleri için oldukça uygun bir tarza sahip. Burada gördüğünüz gibi oversize sweatshirt türleriniz ile bu tip ceketleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Siyah Bomber Ceket Bayan

siyah bomber ceket kadin
bayan siyah bomber ceket modelleri

Siyahtan vazgeçemem diyenler için tasarlanmış bir bomber ceket modeli görüyorsunuz. Burada yine oldukça klasik tarzda tasarlanmış ve siyah renkte rahat kesim bir bayan bomber ceket modeli görüyorsunuz. Bu tip bomber ceketleri crop ile de kombinlemeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com