En etkili 5 selülit kremi

Vücutta biriken yağın düzensiz bir şekilde cilt altına yerleşmesi sonucu ortaya çıkan portakal kabuğu görünümüne karşı uygulayabileceğiniz birçok savunma metodu var. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmekten spor yapmaya, kuru fırçalamadan masaja kadar çeşitli yöntemlerle selülite karşı durmanın yanında bu savaşta size yardımcı olacak en güçlü müttefiklerden biri de selülit kremleri. Cildi aktive ederek engebeli görünümü azaltan, selülite karşı en etkili 5 bakım ürününü seçtik.

Lierac Body Slim Selülit Karşıtı Vücut Bakım Kremi

Serum jel kıvamındaki alkol içermeyen ürün, selülit ve cilt sıkılaştırmaya etki ediyor. İlk etapta yağ hücrelerinin içindeki yağın stoklanmasını engelleyerek yağ hücrelerinin hacmini küçültüyor. İkinci etapta yağ hücrelerinin içi tamamen boşalıyor ve pasif hale gelerek yağ üretimini sağlayamaz oluyor. Son aşamada da kolajen sentezi güçlenerek cilt daha sıkı ve elastik bir görünüm kazanıyor. 
Institut Esthederm Morpho Fitness Slimming Activator Serum

Selülitlerin ve portakal kabuğu görünümünün azalmasına destek olurken cilt daha pürüzsüz, esnek ve yumuşak bir yapı kazanıyor. Cilt kalitesi artıyor ve günden güne, vücut hatları incelerek şekilleniyor. Fiziksel aktivitelerin ve inceltici masajların yararlı etkilerini arttıran bu ürünün egzersizle beraber kullanılması daha hızlı incelmeye ve uzun süreli sonuçlar alınmasına yardımcı oluyor. İnatçı bölgelere, sabah ve /veya akşamları aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak uygulanması öneriliyor.
 

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel

İçeriğindeki keratin ve çiçek özleri sayesinde kalça ve bacaklarınızın incelmesine, sıkılaşmasına, cilt görünümünün pürüzsüzleşmesine yardımcı oluyor. Vücudu şekillendiren içerikleri sayesinde liposisi yükseltiyor. Peru kökenli “liana” içeriği yağ hücrelerinin depolanmasını önlüyor. “Myrica carifera extract” ise yağ dokularının sayısı ve hacimlerinde küçülme sağlıyor. 

Biotherm Celluli Eraser

Biotherm’in yeni ürünü Celluli Eraser, içindeki saf kafein ve at kestanesi ile yağ yakımını, salisilik asit ile cildin pürüzsüzleşmesini ve portakal kabuğu görünümünün azaltılmasını sağlıyor. Shiitake mantarı özünden elde edilen Bella B Body sıkılaştırıcı krem vücuttaki kan akışını hızlandırıyor, yağ katmanlarının parçalanmasını sağlıyor.

MBR- Medical Beauty Research Cell Power Anti-Cellulite Treatment

Sorunlu bölgeleri geren ve sıkılaştıran yağlandırmayan bu jelemülsiyon selülit izlerini görülebilecek derecede azaltıyor. Vücudu atık maddelerden arındırırken dokuyu geriyor ve sıkılaştırıyor. Kan dolaşımını canlandırıyor ve yağ tahribatını kolaylaştırıyor. Cilt yapısındaki pürüzleri görünür derecede gideriyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com