Burberry’den Naomi Campbell İle Monogram Koleksiyonu

Burberry, Riccardo Tisci’nin, dünyanın önde gelen modellerinden Naomi Campbell ile çalıştığı üçüncü TB Yaz Monogram koleksiyonu için yeni bir kampanya yayınladı.

Burberry

Tisci, markalarının mirasının dengesini her zaman gelişmenin ve ileriye bakmanın önemi ile kutlamak istediğini ifade ederken, koleksiyonun yazın o iyimser hissini ve o sürekli ivme hissini, bir sonraki adımın heyecanını yakaladığını belirtti. Bu dayanıklı doğayı Naomi Campbell’den daha iyi bir şekilde temsil edecek birisini düşünemediğini belirten Tisci, Campbell’ın, hem zamansız bir klasisizmi hem de yazın canlılığını bünyesinde barındıran bir aşkın enerjiye ve güzelliğe sahip olduğunu vurguladı.

Kampanya, “hareketsiz görüntülerin klasisizmini CGI teknolojisinin modernliğiyle birleştirerek dünyalar arasında bir yolculuk yakalıyor”.

Campbell’ı, yansımaları su üzerinden görünen mimari kaidelerin üzerinde güçlü bir şekilde dururken gösteren ve kıyı arazilerinin minimalist bir yeniden yorumu olarak tasarlanan, fotoğraflar, Danko Steiner tarafından çekildi.

Kampanya fotoğrafları, görsel sanatçı Frederik Heyman tarafından oluşturulan kampanya videosunda pürüzsüz bir şekilde rüya gibi bir dijital dünyaya dönüştürüldü. Videoda Campbell’ın bir CGI görüntüsü bulunuyor. Şirket açıklamasında, güzel yapıların doğa ve endüstriyi birleştirdiğini ve huzur ve macerayı birleştiren fütüristik, uyumlu bir vizyon ile insanlara hayal etmeleri, keşfe çıkmaları, cesur olmaları ve sınırları aşmaları için ilham verdiğini ifade etti.

Steiner ve Heyman’ın yanı sıra kampanyanın arkasındaki yaratıcı ekipte, stilist Catherine Baba, makyöz Adam Fleischhauer ve saç stilisti Jawara’yı yer alıyor.

TB Monogram ilk olarak yaklaşık iki yıl önce tanıtıldı, bu en yeni koleksiyon da Cuma gününden itibaren çevrimiçi olarak ve dünyanın her yerindeki seçili Burberry mağazalarında lanse ediliyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com