Barış Arduç ve Gökçe Bahadır’ın yeni dizisi Kulüp için sürpriz bir isim daha gündemde

Bir süre önce gündeme gelen Kod Adı Kulüp isimli diziyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmakta. Barış Arduç’un Çukur dizisinde oynadığı Arık Böke karakterinin geçtiğimiz hafta ölmesiyle birlikte oyuncunun ismi başka bir diziyle anılmaya başlandı. Ancak Kulüp dizisi bir kanalda değil, Netflix’te yayınlanacak. Barış Arduç ile birlikte başrolde yer alacak kadın oyuncu için önce Serenay Sarıkaya’nın ismi geçmişti. Ancak Gökçe Bahadır’ın oynayacağı konuşuluyor.

Netflix Türkiye’nin yeni dizisi ile ilgili kulis haberleri de gelmeye devam ediyor. Bir süredir konuşulan ancak henüz oyuncuların netleşmemesi nedeniyle gündemde fazla yer almayan diziyle ilgili çalışmaların hızlandığı görülmekte. Başrol oyuncuları Barış Arduç ve Gökçe Bahadır’ın ardından Salih Bademci’nin de dizide rol alacağı öğrenilmişti.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği kulis bilgisine göre diziyle ilgili olarak FIrat Tanış ile de görüşüldüğü ifade ediliyor. Eğer Fırat Tanış projeyi kabul ederse, ilginç bir tesadüf de yaşanacak. Zira Salih Bademci ve Fırat Tanış, Star TV’nin final yapan dizisi İstanbullu Gelin’de birlikte rol almışlardı.

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin kadrosunun oluşmaya başladığı görülürken, dizinin yönetmeninin belli olmasıyla birlikte bir tesadüf daha ortaya çıktı. Diziyi, İstanbullu Gelin’in yönetmeni Zeynep Günay Tan’ın çekeceği öğrenildi.

Dizinin ikinci yönetmeni ise Seren Yüce. Senaryosunu Necati Şahin’in önderliğinde Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü, Rana Denizer kaleme alıyor.

Dizinin hikayesi ise şöyle:

1955 İstanbul’unda geçen hikaye, dönemin devrim yaratan gece kulübünde çalışan eski mahkum Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam macerasını anlatıyor. Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye, onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışacak; bir yandan da gece hayatındaki meslektaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yönetici Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşacaktır. Müşteriler için cennet, çalışanlar için bir cehennem olan Kulüp, Matilda’nın gelişiyle yepyeni bir ruha bürünecek; her biri kendi hikayesinin “öteki”si olan karakterlerimiz için bir yuvaya dönüşecektir. Belki de en güzel aile, ailesizlerin kurduğudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com