Alanya’da moda rüzgarı esti

Ima Lemle New York’un yöneticisi Veronica Lemle’nin hazırladığı, yazar, gazeteci ve model Victoria Zamyatina’nın defilesi, Sunprime C-Lounge Otel’deki görkemli gecede gerçekleşti

ALANYA’DA yaşayan yazar, gazeteci ve model Victoria Zamyatina, Amerika’daki organizatörlerin talebi üzerine, Şükrü Cimrin önderliğinde Alanya’nın 5 yıldızlı otellerinden Sunprime C-Lounge’da büyük bir defile ve yarışma gerçekleştirdi.

Gösteriye, girişimciler, iş insanları, influencerlar, fotoğrafçılar ve çok sayıda davetli katıldı. Jüri, 5 bölümden oluşan yarışmada 20 modeli 10 puanlık bir ölçekte değerlendirdi. Finale kalan yarışmacılardan Rus Lyudmila Safonova, Miss World Age Model Awards seçildi. Olga Bobkova ikinci, Elena Ponomareva da üçüncü oldu. Victoria Zamyatina yaptığı açıklamada, “Şehrimiz çok güzel. Bir hayalim var, istiyorum ki turist sezonunun hemen ardından gezegen üzerindeki en iyi gösteriler, sanat performansları ve en güzel aktivitelerin sezonu başlar ve kış boyu devam eder. Alanya, 5 yıl içinde Avrupa, Amerika ve Asya’nın kültür ve sanat merkezi olur. Burası sokakları hiç boş kalmayan, yaşayanlarının mutlu olduğu ve her zaman yeni misafirlerini ağırlayan bir Akdeniz Rivierası” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com