7 Aralık 13 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları yeni haftaya başlarken en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Yeni hafta yeni kararlar demek.

Koç Haftalık Burç Yorumu

Ciddi bir hafta olabilir.Haftaya başlarken uzaklarla ilgili konular, yolculuk ve seyahatler gündeminizi belirleyebilir. Ardından daha ciddi bir gündem sizi beklerken görev ve sorumluluk odaklı davranabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken sosyal yaşam ve dostluklar önem kazanıyor. Hafta sonunda önce Venüs ardından Güneş burç değiştirirken, ortak maddi konularda şansınız yükselebilir. Öte yandan artık Yay burcunda parlayacak olan Güneş keşif ve macera duygunuzu sınırlı ve sorumlu bir biçimde uyandırabilir.

Boğa Haftalık Burç Yorumu

Ortak işler geliştirebilirsiniz.Haftaya eşinizin veya ortağınızın işleri ve gündemleriyle başlangıç yapabilirsiniz. Ardından uzaklarla ilgili konular, yolculuk ve seyahatler etkili olmaya başlayabilir. Hafta sonuna ilerlerken daha hedef ve plan odaklı olabilirsiniz, bu da işlerinizi organize imkânı tanıyabilir. Hafta sonunda Venüs karşıt burcunuza ilerliyor, ilişkilerden yana şanslı bir döneme ilerlerken karşınızda sizi beğenen veya sizinle ilgilenen kimseleri bulabilirsiniz. Artık Yay burcunda parlayacak olan Güneş ise önümüzdeki bir aylık süreçte ortak iş ve girişimleri ateşleyebilir

İkizler Haftalık Burç Yorumu

İlişkiler öne çıkıyor.Haftaya başlarken gündeminizde eşli, ortaklı konular olabilir. Karşınızdaki kişiye bağımlı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Ardından ortak maddi konular, paylaşım ve işlerle ilgilenmeniz gereken ciddi birkaç gün sizi bekleyebilir. Hafta sonuna girerken biraz daha özgür ve rahat hareket etmek isteyebilirsiniz. Hafta sonunda Venüs burç değiştirirken gündelik yaşamınızda sizi rahatlatan gelişmeler olabilir. Sonrasında ise Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilere daha çok odaklanacağınız bir dönem başlıyor.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu

Çalışkan yönlerinizi sergileyebilirsiniz.Haftaya başlarken ufak tefek birçok işle ilgilenmeniz, detaylarla ilgilenmeniz ve biraz da çalışkan ve üretken tarafınızı öne çıkarmanız gereken iki gününüz olabilir. Ardından gündeminiz eşli, ortaklı konularla dolabilir. İlişkiler karşısındaki ciddi yönünüz belirgin şekilde ortaya çıkabilir. Hafta sonuna girerken hırslı ve mücadeleci olabilir, ortak işlerde sıra dışı ve yenilikçi tarafınızı sergileyebilirsiniz. Hafta sonunda Venüs burç değiştirirken aşkta şanslı bir döneme giriyorsunuz. Tutkularınızın peşine düşebilirsiniz. Sonrasında ise Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik rutinlerinize, sağlık ve düzene odaklanacağınız bir dönem başlıyor.

Aslan Haftalık Burç Yorumu

Aşklar, tutkular ön planda.Haftaya başlarken gündeminizde sevdikleriniz ve aşka dair konular yer alabilir. Sonrasında ise sizi ufak tefek birçok işle ilgilenmeniz ve gündelik rutinlerinize odaklanmanız gereken ciddi bir gündem bekleyebilir. Hafta sonunda ilişkiler öne çıkıyor, eşli, ortaklı konularda duyarlı davranabilirsiniz. Hafta sonunda Venüs burç değiştirirken ev ve aile ortamınızda biraz daha rahat ve huzurlu olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bir ilişkiniz yoksa ailenizin tanıştırmasıyla bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sonrasında ise Güneş’in burç değiştirmesiyle aşka odaklanacağınız heyecanlı günler başlıyor.

Başak Haftalık Burç Yorumu

Konfor alanınızı genişletebilirsiniz.Haftanın ilk iki gününde ev ve aile konularıyla ilgilenmeniz gereken bir gündeminiz olabilir. Ailenizle bir araya getiren seyahatler söz konusu olabilir. Sonrasında ise zevk aldığınız, tutku duyduğunuz konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Hafta sonunda ise potanızda irili ufaklı birçok iş olabilir, düzen, organizasyon becerilerinizi konuşturabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle iletişim, haberleşme konularında şanslı bir sürece giriyorsunuz. Sonrasında Güneş’in burç değiştirmesiyle kalbinizin aşkla çarpacağı bir dönem başlıyor.

Terazi Haftalık Burç Yorumu

İşler, ciddi konular.Haftanın ilk günlerinde iletişim ağınız oldukça sıkı olabilir, haberleşme, görüşme ve ziyaretler gündeminizi doldurabilir. Sonrasında kendinizi yeniden ev ve aile konularının içinde bulurken işlerinize ağırlık verebilirsiniz. Hafta sonunda kendinize zaman ayıracak zaman bulabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi iş konularında şanslı bir dönemi başlatabilir, kaynaklarınızı daha iyi değerlendireceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle eğitimden, öğrenmeden yana sizi motive edecek gelişmeler hız kazanıyor.

Akrep Haftalık Burç Yorumu

Maddi konular önem kazanabilir.Haftanın ilk günlerinde maddi ve parasal konulara odaklanabilirsiniz. Elinizdekileri daha iyi değerlendirmek önceliğiniz olabilir. Sonrasında yakın çevrenizle iletişiminiz artarken bu daha çok iş bazlı olabilir. Hafta sonuna geçerken ev ve aile konuları önem kazanabilir, ailenize ziyaret gündeme gelebilir. Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle hemen her konuda kendinizi daha şanslı ve rahat hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Aşktan ve ilişkilerden yana avantajlı olabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle maddi ve parasal konulara daha da odaklanacağınız bir dönem başlıyor, ciddi hareket edebilirsiniz.

Yay Haftalık Burç Yorumu

Ruh eşinizin peşinize düşebilirsiniz.Haftaya Ay burcunuzda başlarken kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz. Kendinizi gösterme fırsatınız olabilir, ilişkilerde söz sahibi olabilirsiniz. Sonrasında harcamalarınızı, bütçenizi gözetmeniz gereken birkaç ciddi gün sizi bekliyor. Hafta sonuna ilerlerken iletişim ve eğitime dair konular, yakın çevrenizdeki olaylar belirleyici olabilir. Hafta sonunda Venüs burç değiştirirken aşkta maddesellikten biraz daha ruhani bir yöne ilerliyorsunuz. Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle daha kendiniz olabileceğiniz, öncelikleri kendinize göre şekillendirebileceğiniz bir dönem başlıyor.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu

Kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.Haftaya başlarken kendinizi akışta hissedeceğiniz durumlar belirleyici olabilir. Ancak hafta sonrasında kumanda yeniden elinize geçiyor, hayatınızı daha iyi kontrol edebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken iletişim, haberleşme ve eğitim konuları hız kazanabilir. Hafta sonunda Venüs burç değiştirirken sosyal yaşamınızın renkleneceği bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle manevi, ruhsal konulara önem vereceğiniz, bilinçaltınızın başrolde olacağı, ruhsal yönlerinizi ortaya çıkaracağınız bir dönem başlıyor.

Kova Haftalık Burç Yorumu

Umutlarınızı canlı tutabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde sosyal bir gündem sizi bekliyor. Fikir ve düşüncelerinizi sosyal çevrenizle paylaşma fırsatınız olabilir. Hafta ortasında ise hayatı biraz daha akışına bırakabilir, gidişatta kendinize yer bulmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonunda ise Ay burcunuzda olacak, kendinizi daha güçlü ve söz sahibi hissedebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi statü ve imajınızı parlatabilir, üstlerinizden başarılarınızdan dolayı takdir toplayabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesiyle geleceğe yönelik umutlarınızı canlandırabileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz.

Balık Haftalık Burç Yorumu

Hedef odaklı olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza odaklı bir gündeminiz olabilir. Sonrasında arkadaşlık ve dostluk ilişkileri önem kazanabilir ve kendinizi daha da ciddi bir biçimde sosyal konulara odaklayabilirsiniz, arkadaşlarınızla ortak işler gündeme gelebilir. Hafta sonunda ise dinlenmek, hayatı akışında kabullenmek tercihiniz olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi uzaklardan, yurt dışı ve yabancılardan yana konularda sizi şanslı kılabilir ve aşk uzaklardan gelebilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle iş hayatına ve kariyere odaklanacağınız bir aylık bir dönem başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com