31 AĞUSTOS 6 EYLÜL 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Koç:

Koç burç yorumları:Dolunay haftası

Haftanın en önemli olayı çarşamba günü gerçekleşecek olan dolunay. Bu dolunayda ardınızda bırakmanız gereken durumların farkına varmanız gerekebilir. Hafta sonunda ise hem Merkür hem de Venüs burç değiştiriyor. Merkür Terazi’ye geçerek bire bir iletişim ve diyalogları artırıyor, Venüs ise Aslan’da sevdiklerinizi, aşkınızı, çocuklarınızı yüreğinizin merkezine bırakıyor.

Boğa:

Boğa burç yorumları: Dolunay sosyal çevrede farkındalıklar getirebilir

Haftaya hedefler, planlar, görev ve sorumluluklar eşliğinde başlıyorsunuz. Ardından haftanın en önemli olayı olan dolunay çarşamba günü sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizi destekleyerek geliyor. Dostlarınıza dair kararlar söz konusu olabilir. Hafta sonu Merkür’ün burç değiştirmesi çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda iletişimi artırıyor. Venüs ise yeni bir aylık turunda Aslan burcunda, ailenizden destek göreceğiniz bir dönem başlıyor.

İkizler:

İkizler burç yorumları: Dolunay kariyerle ilgili farkındalık getirebilir

Haftanın ilk gününde ufkunuzda uzaklar ve belki de yolculuklar var. Çarşamba gerçekleşen Balık dolunayı görev ve sorumluluklarınıza, iş hayatınız ve kariyerinize ilişkin farkındalıkları beraberinde getirip bazı kararlar almanızı sağlayabilir. Ardından hafta sonunda burcunuzun yıldızı Merkür burç değiştirerek ilişkileri yaşamınızın merkezine yerleştiriyor. Denge, eşitlik, uyum peşinde olacağınız dönemi başlatıyor. Venüs’ün yine hafta sonu burç değiştirmesiyle birlikte yakın çevrenizden bir aşk doğabilir, komşularınız sizi beğenen biri ortaya çıkabilir.

Yengeç:

Yengeç burç yorumları: Dolunay ve uzak ufuklar

Haftanın ilk günleri gündelik telaşlarla geçebilir. Ardından Çarşamba gerçekleşen dolunay uzaklarla, yeni macera, ufuklar ve yolculuklarla ilgili bir farkındalık getirebilir. Yüksek öğrenim eğitim konularında kararlar söz konusu olabilir. Hafta sonunda Merkür’ün burç değiştirmesiyle aile içi iletişim güçlendirip artırabilirsiniz. Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesi ise kendinize olan güveni pekiştireceğiniz, maddi imkanlarınızı genişletebileceğiniz bir döneme işaret etmekte.

Aslan:

Aslan burç yorumları: Venüs burcunuza ilerliyor

Haftanın ilk günleri ikili ve bire bir ilişkilerinize odaklı geçebilir. Ardından gerçekleşen dolunay ise ortak paylaşımlar, maddi ve parasal konularda farkındalık getirebilir, iş hayatınızla ilgili kararları da gündeme getirebilir.  Hafta sonunda Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişimde çok daha dengeli, uyumlu bir yola ilerleyebilir, yakın çevrenizle etkileşiminizi artırabilirsiniz, görüşme ve kısa yolculuklar çoğalabilir. Venüs’ün burcunuza ilerlemesi ise haftanın sizin için en güzel haberi, zira şans ve kısmet önümüzdeki bir ay boyunca yanınızda olabilir.

Başak:

Başak burç yorumları: Dolunay ilişkilerde farkındalık getiriyor

Haftanın ilk günleri ortak maddi konular, hırs ve mücadele gerektirebilecek konsantrasyona ihtiyaç duyacağınız durumlarla geçebilir. Balık burcundaki dolunay ise ilişkilere dair bir farkındalık ve yeni kararları beraberinde getirebilir. Hafta sonunda burcunuzun yıldızı Merkür’ün burç değiştirmesi özellikle maddi alanda ilişkilerin önemini ortaya koyabilir. Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle aşkın ruhsal yönünün ilginizi çekeceği bir dönem başlıyor, ruh eşinizin peşinde olabilirsiniz.

Terazi:

Terazi burç yorumları: Dolunay ve günlük farkındalıklar

Haftanın ilk günlerinde sevdikleriniz, sevdiğiniz konularla, çocuklarınızla meşgul olabilirsiniz. Dolunay gündelik yaşamınız, çalışma ortamınızda düzen, sağlık, hijyene ilişkin farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Hafta sonunda Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle iletişimin hızlandığı, yazı ve konuşmaya daha da ağırlık vereceğiniz bir dönem başlıyor. Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesi ise sosyal yaşamınızda pırıl pırıl bir döneme işaret ediyor, bu dönemde aşk dostluklardan doğabilir.

Akrep:

Akrep burç yorumları: Dolunay aşka dair farkındalık getirebilir

Haftanın ilk günlerinde ev ve aile konularının içinde daha çok yer alabilirsiniz. Çarşamba günü gerçekleşen dolunay sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili bir duruma işaret edebilir. Aşka dair farkındalıklar söz konusu olabilir. Hafta sonunda Merkür’ün burç değiştirmesiyle manevi konulara ilgi ve merakınız artabilir, sessiz sakin okumalar, iletişim için elverişli bir dönem başlıyor. Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesi ise kariyerinizde yıldızınızı parlatabilir, üstlerinizden, yöneticilerinizden daha çok destek görebilirsiniz.

Yay:

Yay burç yorumları: Dolunay ve geçmişe dair farkındalıklar

Haftanın ilk günlerinde bolca iletişim, eğitim, öğrenim konuları dikkat çekici olabilir. Çarşamba günü gerçekleşen dolunay ev ve aileye ilişkin farkındalıklarla birlikte bazı kararları gündeminize taşıyabilir. Hafta sonunda Merkür’ün burç değiştirmesiyle sosyal etkileşiminiz ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor. Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesi ise uzaklardan yana şans ve kısmetlerinizi artırıyor, aşk uzaklardan gelebilir, yeni maceralardan zevk ve keyif duyacağınız bir dönem başlıyor.

Oğlak:

Oğlak burç yorumları: Yakın çevrenize ilişkin farkındalıklar

Haftanın ilk günleri maddi konuların, iş ve para konularının eşliğinde geçebilir. Çarşamba günü gerçekleşen dolunay yakın çevrenize dair farkındalıklar getirebilir, komşu ve kardeşlerinizle ilgili gelişmeler dikkatinizi çekebilir. Hafta sonunda Merkür’ün burç değiştirmesiyle iş hayatınızda, kariyerinizde, görev ve sorumluluk alanınızda iletişimin yeri artıyor, üstlerinizle daha yakın bir iletişim içinde olabilirsiniz. Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle güçlü kişilerden destek göreceğiniz bir dönem başlıyor, ortak maddi konularda şanslı olabilirsiniz.

Kova:

Kova burç yorumları: Maddi kararlar gündeme gelebilir

Haftanın ilk günleri Ay burcunuzda ilerlerken kendinize olan güvenin yüksek olduğu bir hafta başlangıcı yapıyorsunuz. Ardından gerçekleşen dolunay maddi konulara dikkatinizi çekebilir. Hafta sonunda Merkür’ün burç değiştirmesiyle uzaklarla iletişiminiz artıyor, sesinizi daha uzaklara duyurma imkânınız doğabilir, yurt dışıyla iletişiminiz artabilir. Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte karşınızdaki kişilerden ve ilişkilerinizden çok daha destek göreceğiniz bir dönem başlıyor.

Balık:

Balık burç yorumları: Yaşamınıza dair kararlar

Haftanın ilk günlerini akışın sularında, kendinizi olayların gidişatına bırakarak geçirebilirsiniz. Çarşamba günü burcunuzda gerçekleşen dolunay kendinize dair alacağınız bazı kararları gündeme getirebilir ve bunlar sürpriz kararlar olabilir. Hafta sonunda Merkür’ün burç değiştirmesiyle iş ve mücadele alanınızda, güçlü kişilerle iletişiminizi hızlandırabilirsiniz. Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda kendinizi kral/kraliçe gibi hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor, yeni hayranlarınız olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com