30 Kasım 6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Koç burç yorumları: Hafta maddi konularla başlıyor
Haftaya maddi konuların etkisinde başlarken titiz ve hesaplı bir yaklaşım içerisinde olabilirsiniz. Ardından daha hareketli bir hafta ortası sizi bekliyor. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ev ve aile konuları öne çıkarken evinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Pazar günü ise aşk öne çıkıyor.

Boğa burç yorumları:  Haftaya başlarken kendinize güvenebilirsiniz
Haftaya Ay burcunuzda başlarken özgüveniniz yüksek. Sonrasında maddi konular, iş ve para konuları öne çıkıyor. Hafta sonuna ilerlerken yakın çevrenizle iletişim içinde olacağınız, iletişimin öne çıktığı bir gündeminiz var. Pazar gününü evinizde, ailenizle birlikte olarak geçirebilir ve bundan keyif duyabilirsiniz.

İkizler burç yorumları: 

Sakin bir başlangıcın ardından hareketli bir hafta
Haftanın ilk gününü dinlenerek ya da en azından biraz daha rölantide geçirmeniz mümkün. Ardından Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle hafta ortasını daha göz önünde ve ön planda geçirebilir, enerji toplayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru maddi konular öne çıkarken, harcamalarda duygusal davranmamaya dikkat. Pazar gününü iletişim içinde geçirebilirsiniz.

Yengeç burç yorumları:  Dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz
Haftanın ilk günü sosyal bir gündeminiz olabilir. Ardından kendinizi biraz daha çekip dinleneceğiniz ya da daha sakin ve sessiz geçirebileceğiniz bir gündem sizi bekliyor. Hafta sonuna doğru Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle daha canlı ve göz önünde olabilir, enerji toplayabilirsiniz. Pazar günü maddi konular ön planda olabilir.

Aslan burç yorumları:  Sosyal bir gündeminiz olabilir
Haftanın ilk gününü hedeflerinize ve planlarınıza odaklanarak ve görev ve sorumluluklarınızı öne çıkararak geçirmeniz mümkün. Ardından çok daha sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi biraz daha geriye çekip, dinlendirici ortamları tercih edebilirsiniz. Pazar günü ise burcunuza ilerleyen Ay’ın tadını çıkarıp enerjinizi toplama zamanı.

Başak burç yorumları:  Hedefler, planlar, bolca iş
Haftanın ilk gününe uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular damga vurabilir.  Ardından hafta ortasını hedeflerinize ve planlarınıza odaklanarak ve görev ve sorumluluklarınızı öne çıkararak geçirmeniz mümkün. Hafta sonuna doğru oldukça sosyal bir gündem sizi bekliyor. Pazar gününü ise onca yoğunluğun ve temponun ardından dinlenerek geçirebilirsiniz.

Terazi burç yorumları:  İlişkiler serinkanlı tutum gerektiriyor
Haftanın ilk gününe ortak maddi konular, iş ve para konuları damga vurabilir. Ardından uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize damga vurabilir, seyahatler söz konusu olabilir.  Hafta sonuna doğru hedeflerinize ve planlarınıza odaklanabilir ve görev ve sorumluluklarınızı sahiplenebilirsiniz. Pazar günü oldukça sosyal bir gündem sizi bekleyebilir. .

Akrep burç yorumları:  İş ve para konuları öne çıkabilir
Haftanın ilk gününe ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konuları etki edebilir. Ardından gündeminize ortak maddi konular, iş ve para konuları damga vurabilir. Kriz yaratabilecek durumlardan uzak kalmaya dikkat. Sonrasında uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz, seyahatler söz konusu olabilir.  Pazar günü görev ve sorumluluk bilinciniz ortaya çıkmaya başlayabilir.

Yay burç yorumları:  İlişkilere odaklanabilirsiniz
Haftanın ilk gününe gündelik yaşam şartları, rutininiz, çalışma ortamınız damga vururken, enerjinizi yerinde kullanmalısınız. Sonrasında hafta ortanıza ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konuları etki edebilir. Dengeleri korumaya dikkat. Hafta sonuna ilerlerken gündeminize ortak maddi konular, iş ve para konuları damga vurabilir. Kriz yaratabilecek durumlardan uzak kalmaya dikkat. Pazar günü kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz

Oğlak burç yorumları:  Sağlığınızı unutmayın
Haftanın ilk gününe sevdikleriniz varsa çocuklarınız ve aşk ve tutkular etki edebilir. Ardından gündelik yaşam şartları, rutininiz, çalışma ortamınız damga vururken, enerjinizi yerinde kullanmaya bakmalısınız. Sonrasında ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konuları etki edebilir. Dengeleri korumaya dikkat. Pazar günü ortak maddi konuların, paylaşımların etkisinde geçebilir.

Kova burç yorumları:  Sevdiklerinize zaman ayırın
Haftanın ilk gününde gündeminizde ev ve aile konuları, geçmişe dair durumlar olabilir. Ardından aşk öne çıkıyor, sevdiğiniz işlerle uğraşmak, kişilerle birlikte zaman geçirmek iyi gelebilir. Hafta sonuna ilerlerken gündeminizde gündelik yaşam şartları, rutininiz, çalışma ortamınız var, sağlığınıza özen göstermeli enerjinizi yerinde kullanmaya bakmalısınız. Pazar günü ilişkiler öne çıkıyor.

Balık burç yorumları:  Hafta ortasında ev ve aile odaklı olabilirsiniz
Haftanın ilk gününde iletişim dolu bir gündeminiz olabilir. Ardından gündeminizde ev ve aile konuları olabilir, ailenizle ilgilenmeniz, evinizde zaman geçirmeniz gerekebilir. Hafta sonuna ilerlerken aşk öne çıkıyor, sevdiğiniz işlerle uğraşmak, sevdiklerinizle zaman geçirmek iyi gelebilir. Pazar günü ise detaylarla uğraşmanız, çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarmanız gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com