28 EYLÜL 4 EKİM 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Koç burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta finansal konular ön plana çıkıyor. Ortak kazançlar, eşin parası gibi konularda yeni gelişmeler ve iniş çıkışlar yaşanabilir. Yatırımlar konusunda yeni stratejiler belirlemekten kaçınmalı, borç veya kredi almak gibi girişimlerde bulunmamalıyız. Eski bir borç veya krediyi yapılandırma yoluna gidebiliriz.

Boğa burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta sizler için evlilik ve ortaklık ilişkileri gibi konular ön plana çıkıyor. İlişkilerimizde geçmişte kaldığını düşündüğümüz bir konu tekrar ortaya çıkabilir ve partnerimizle yüzleşmek zorunda kalabiliriz.

Eşimizin veya ortağımızın bizden sakladığı sır su yüzüne çıkabilir. Sorunlarımızı kestirip atmak veya sert konuşmalar yapmak yerine daha diplomatik çözümler bulmaya çalışmalıyız. Eğitim hayatınızla ilgili konular gündemde olabilir. Kardeşlerinizle aranızda gerginlikler yaşanabilir. Çalışma ortamınızdaki gücünüz gittikçe artabilir.

İkizler burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta kariyer, iş yeri ve sağlık konuları gündeminizde olacak. Geçmişte yaşadığımız üreme organları ile ilgili sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir. İş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerin kıskançlıklarına maruz kalabiliriz. Diplomatik davranmaya çalışmalı, daha sonra pişman olacağımız sözler söylemekten kaçınmalıyız.

Maddi gelirinize odaklanabilirsiniz. Gelirinizi düzeltmek için maddi riskler altına girmemelisiniz. Aşk hayatınızda başlayan hareketlenme yerini kalıcı bir ilişkiye bırakabilir. Partnerinize gittikçe güçlenen bir sevgiyle bağlanabilirsiniz. Şansınızın açık olduğu bir dönemde olacaksınız.

Yengeç burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Aşk ve çocuklar ile ilgili konular gündeminizde olacak bu hafta. Aşk hayatımızla ilgili gerginlikler yaşayabiliriz. Sevgilimizin bizden bir şey sakladığı ortaya çıkabilir. Çözülmüş olduğunu düşündüğümüz bir konu yüzünden aramız bozulabilir veya bir yüzleşme yaşamak zorunda kalabiliriz.

Sevdiğimiz kişilere karşı elimizden geldiğince dürüst olmaya çalışmalı ancak geriye dönüşü olmayacak şekilde kırıcı olmaktan kaçınmalıyız.Evinizde ve ailenizde sevineceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Finansal konulara da odaklanıyorsunuz. Beklediğinizden de güzel maddi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazancınızda artışlar yaşanabilir.

Aslan burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta aile ve ev ile ilgili konular ön planda olacak. Bu dönemde aile sırları ortaya çıkabilir veya bizden bir aile sırrını saklamamız istenebilir ve bu durumdan hiç hoşlanmayabiliriz.

Aile bireyleriyle aramızda sert konuşmalar geçebilir. Eski konular tekrar gündeme gelebilir ve bu nedenle tartışmalar yaşanabilir. Fikirlerimizi dile getirirken daha diplomatik ve uyumlu olmaya çalışmalıyız.

Başak burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşler ve yakın çevremiz ile ilgili geçmişten gelen sorunlar ve sırlar ortaya dökülebilir. Eski bir arkadaş veya tanıdık tekrar hayatımıza girebilir ve onunla geçmişle ilgili olarak yüzleşmek zorunda kalabiliriz.

Yarım bırakmış olduğumuz eski bir eğitimi tamamlamak için uygun bir dönemdeyiz. Ancak yeni bir şeylere başlamaktan kaçınmalıyız. Finansal gücünüz iyice artmaya başlıyor. Büyük yatırımlara imza atmak için uygun bir dönemde olacaksınız.

Terazi burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Güneş 23 Ekim’e kadar sizin burcunuzda seyahat ediyor. Sonbaharın başlamasıyla sizlerin doğum günlerini kutlama dönemi. Her anlamda enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor. Olmaz dediğiniz her şey olabilir. Mutlu olmaya hazır olun.

Şansınız çok açılmaya başlıyor. Kariyer hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yöneticinizin baskıları artık tepkilerinizi gizleyememenize neden olabilir. Yeni iş arayışları içerisine girebilirsiniz. Çevrenizde insanlar sizlerin başarılarından bahsediyor olabilir. Dostlarınızla beraber keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Akrep burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta itibariyle Merkür sizin burcunuzda seyahatine başladı. Kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz, imajımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır.

Çevremize etkileyici konuşan, stratejik, sır tutabilen bir imaj yansıtabiliriz. Sezgilerimize güvenmeli, ani karar değişikliklerinden kaçınmalıyız. Fikirlerimizden taviz vermememiz bizi etrafımızdaki kişilerle karşı karşıya getirebilir. Gerçekleri dile getirmek uğruna kırıcı olmamamızda fayda var.

Yay burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Pozitif gelişmeler karşınıza çıkmaya başlamış olabilir. Yurt dışı işleriniz, üniversite ve üstü eğitimlerinizde şansınız açık olacaktır.

İhtiyacınız olduğunda dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Onların vasıtasıyla yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta iç dünya ve bilinçaltı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi biraz huzursuz hissedebilir, iç dünyamızda çalkantılar yaşayabiliriz.

Oğlak burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal yönünüz parlıyor. Arkadaşlarınız, dostlarınız ve yakın çevrenizle olan iletişiminiz artıyor.

Stratejik bağlantılar kurmak, bize faydası olacağını düşündüğümüz yeni gruplara katılmak isteyebiliriz. Bulunduğunuz çevrede tanınırlığınız artabilir. Çalışın veya çalışmayın geleceğinize karar veren sizler olacaksınız. Kariyerinizde zirveye çıkıyor olabilirsiniz. İş hayatınızda beklediğinizden, tahmin ettiğinizden çok daha başarılı olabilirsiniz.

Kova burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta itibariyle Aralık ayına kadar kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Güzel teklifler alabilir, çalıştığınız yerde kendinizden söz ettirebilirsiniz. Zekamız ve sır tutma yeteneğimiz üstlerimizin dikkatini çekecektir. Üstlerimizle çatışmaktan kaçınmalı, sert sözler sarf etmemeye dikkat etmeliyiz. Bu dönemde geçmişi geçmişte bırakmamız daha iyi olabilir.

Eğitim, seyahat, uluslararası ilişkilerinizde gelişmeler kaydedebilirsiniz. Yapacağınız sportif aktivitelerde başarı sağlayabilirsiniz. Kazancınızı artırma konusunda yeni arayışlara girmeye başlayabilirsiniz.

Balık burcu 28 Eylül – 4 Ekim haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Eşinizin gelirindeki artışlar hanenize giren parada artışa sebep olabilir. Belki de uzun zamandır temkinli harcama yapmanızdan ötürü birikimleriniz artmış olabilir. Sağlık probleminiz için ameliyat kararı ihtimali çıksa bile güçleneceğiniz bir dönemdesiniz. Çalışma ortamınız ön planda olabilir. Gereğinden fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Maneviyat duygumuz ve sezgilerimiz güçlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com