28 Aralık 2 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu :Aşk ve sevdikleriniz gündemde olabilir

Haftanın ilk günü görüşmeler, ziyaretler ve kısa yolculuklar açısından oldukça hareketli geçebilir. Fikir alışverişi ve sosyal paylaşımlar açısından bereketli bir gün olabilir. Ardından ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz, yemeklerle ve mutfakla ilgilenebilirsiniz. Yeni yılı Ay Aslan burcundayken karşılarken bir şekilde aşkı ve eğlenceyi içine katacağınız bir gündeminiz olabilir. Çocuklarınızla görüşebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise işlere, detaylara, hesap konularına odaklanabilirsiniz.

Boğa Burcu: Ev ve aileye odaklısınız

Haftanın ilk gününde maddi konulara, iş ve para konularına odaklanabilirsiniz. Ardından iletişim, görüşme ve kısa yolculuklar öne çıkarken trafiği dengelemeye çalışmalısınız. Yeni yılı Ay Aslan burcundayken karşılarken ev ve aileye odaklı olabilirsiniz. Evinizde, ailenizle zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise kendinize odaklı olacağınız, sevdiklerinize öncelik tanıyacağınız bir gündem sizi bekliyor.

İkizler Burcu: Komşular, kardeşler gündemde

Haftanın ilk günü burcunuzda ilerleyen Ay size güç ve destek verebilir, işlerinizi kolayca halletmenize destek olabilir. Ardından maddi konulara, iş ve para konularına odaklı bir gündeminiz olabilir. Yeni yılı Ay Aslan burcundayken karşılarken yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle iletişim içinde olmak size keyif verebilir. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise evinize odaklanabilir, ev içinde sizi bekleyen işlerinizi halledebilir, mutfak ve beslenme işleriyle ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Keyif ve konfor isteğiniz artabilir

Haftanın ilk gününde kendi manevi alanınıza çekilmek, geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Sonrasında burcunuza ilerleyen Ay ile birlikte kendinize olan güveniniz de artıyor. Lider yönlerinizi sergileyebilirsiniz. Yeni yılı Ay Aslan burcundayken karşılarken keyif ve konforu öne çıkarabilirsiniz. Biraz lüksten ve bunun için para harcamaktan geri durmayabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise yakın çevreyle iletişim, etkileşim, haberleşme ön planda olabilir.

Aslan Burcu: Yeni yıla girerken Ay burcunuzda ve dikkat çekicisiniz

Haftanın ilk günü sosyal ortamınız, arkadaşlıklarınız, fikirsel ve düşünsel tartışmalar, görüşmeler ön planda. Geleceğe yönelik görüşlerinizi paylaşacağınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ardından kendinizi biraz daha geri plana çekme, dinlenme, huzur ihtiyacınız artabilir. Ve aslında sonrası için buna ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni yılı Ay burcunuzda karşılarken kendinizi öne çıkarabilirsiniz artık. Lider, yönetici tarafınızı sergileyebilir, ilgi odağı olabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise maddi konulara ve işlere odaklanabilirsiniz.

Başak Burcu: Sessizlik ve huzur

Haftanın ilk gününde hedeflerinize ve planlarınıza daha odaklı gelişmeler söz konusu. Görev ve sorumluluklara odaklı bir gündeminiz olabilir. Ardından sosyal bir gündeminiz olabilir, arkadaşlarınızla ve dostlarınızla haberleşebilirsiniz. Yeni yılı karşılarken ise kendinizi biraz daha akışına bırakmak, sessizlik, huzur ve sakinlik gibi beklentileriniz olabilir. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise Ay burcunuza ilerliyor. Dağınık etkileri, dalgınlığı, unutkanlığı üzerinizden atıp hayatın dümenine yeniden oturabilirsiniz.

Terazi Burcu: Sosyal bir hafta

Haftanın ilk gününde uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve yurtdışı bağlantılı durumlar ve seyahatler dikkat çekici olabilir. Ardından görev ve sorumluluklarınıza, hedeflerinize ve planlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Başarılarınızla takdir ve ilgi görebilirsiniz. Yeni yılı Ay Aslan burcunda karşılarken sosyal tarafınız ortaya çıkabilir, arkadaş ve dostlarınızla haberleşebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise akışına bırakmanız gereken konular olabilir, sessiz ve sakinlik içinde geride bıraktıklarınızı anabilirsiniz.

Akrep Burcu: Hedefler, planlar

Yılın son haftası ortak iş ve para konularında yoğun bir gündemle başlıyor. Ardından yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular ve seyahatler daha fazla gündeminizde olabilir. Haberleşme, sosyal paylaşımlarla dolu bir Salı ve Çarşamba geçirebilirsiniz. Yeni yılı ise iş ve kariyer konularına, görev ve sorumlulukların getirdiği hedef ve planlara odaklanarak biraz iş kafasıyla karşılayabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününü ise arkadaşlarınıza, dostlarınıza ayırabilir, onlarla haberleşebilirsiniz.

Yay Burcu : Uzaklar ilginizi çekiyor

Haftanın ilk günü ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konularında oldukça hareketli ve çalkantılı bir gündeme işaret ediyor. Ardından ortak maddi konulara, iş ve para konularına odaklanabilirsiniz. Güçlü kişiler sizi de mücadeleci kılabilir. Yeni yılı Ay Aslan burcunda karşılarken gözünüz kulağınız uzaklarda ve dış dünyada olup bitenlerde olabilir. Başkalarını, uzaklardakileri merak edebilir ve bolca haberleşebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise işlerinize, görevlerinize, hedef ve planlarınıza odaklı ve organize şekilde geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Ortak paylaşımlar

Haftaya başlarken gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konular dikkat çekici olabilir. İş ortamınızda astlarınızla, günlük yaşamınızda size yardımcı olan veya hizmet eden kişilerle daha fazla meşgul olabilirsiniz. Ardından ilişkilere odaklı olduğunuz bir gündem sizi bekliyor. Kendinizi biraz başkalarına bağlı, bağımlı hissedebilirsiniz. Yeni yılı ise Ay Aslan burcundayken karşılıyoruz. Bu burcun getireceği ateşli hava özellikle ortak maddi konu ve harcamalarla ilgili sizi bir miktar sıksa da başka konulara odaklanarak bertaraf edebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz bir gündeminiz olabilir.

Kova Burcu :İlişkiler belirleyici

Haftaya başlarken ilgi duyduğunuz, keyif aldığınız konular gündeminizdeki yerini koruyor. Sevginizi, aşkınızı ortaya koymaktan, yaratıcılığınızı, özgünlüğünüzü sergilemekten geri durmayabilirsiniz. Ardından ailenizden veya köklerinizden ve geçmişinizden aldığınız destek kendinizi iyi ve güçlü hissetmenizi sağlayabilir. Yeni yılı Ay karşıt burcunuzdayken karşılıyoruz, ilişkinize ve birlikteliğinize odaklısınız ve kendinizi bir miktar bağlı hissedebilirsiniz. Ortak aktivitelerle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise ortak yatırım, maddi konular gündeminizde olabilir.

Balık Burcu: Üretken olabilirsiniz

Haftanın ilk gününde eviniz ve ailenizle ilgili konular dikkat çekici olurken geçmişle ve köklerinizle bağlantılı konulara çok daha fazla kafa yorabilirsiniz. Ardından sevdiklerinize, aşkınıza odaklanabileceğiniz bir gündeminiz olabilir. Çocuklarınız ve sevdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni yılı ise biraz irili ufaklı iş ve detaylara odaklanarak geçirebilirsiniz. Üretken ve çalışkan tarafınızı, hizmet anlayışınızı öne çıkarabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise ilişkinize, birlikteliğinize odaklı bir gündem sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com