24-30 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta içerisinde sizi bekleyen fırsatlar, yeni başlangıçlar, atacağımız cesur adımlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz olaylar karşısında yapmanız gerekenler.

Koç:

Koç burç yorumları: Hafta ortası hareketli olabilir

Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle baskın toprak enerjisi gündelik yaşamınız, sağlığınız, çalışma ortamınız, temizlik ve hijyen gibi konuları belirleyici kılıyor. Haftanın ilk günlerinde ortak maddi konularda ve iş konularına yoğun ve hararetli bir gündeminiz olabilir. Ardından hafta ortasında bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak için sabırsızlanabilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi belirleyebilir. Hafta sonuna doğru ise hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza sıkıca sarılabilir, otorite konumundaki kişilerden ve üstlerinizden destek görebilirsiniz.

Boğa:

Boğa burç yorumları: Mücadeleci yönünüz daha çok ortaya çıkabilir

Burcunuzu güçlendiren enerjiler istek, heves ve tutkularınızı giderek öne çıkarırken egonuzu güçlendirip parlatmak, iyice ortaya çıkarmak için hiç de fena bir dönem değil. Haftanın ilk günleri ikili ve bire bir ilişkiler açısından son derece hareketli ve dinamik geçebilir. Ardından hafta ortasına ortak maddi konular, iş ve para konuları damga vurabilir, hırslı ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonunu keyif aldığınız konulara, seyahatlere, uzak yol ve yolculuklara ayırabilir, buralarda tanıştığınız kişilerle sıkı bağlar kurabilirsiniz.

İkizler:

İkizler burç yorumları: Sağlığınızı önemseyin

Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle yoğunlaşan toprak enerjisiyle kendinizi daraltmamaya özen göstermelisiniz. Zira ev ve aile konularının baskısı altında kalmak mümkün. Haftanın ilk günleri gündelik iş ve uğraşların yoğunluğuyla epeyce tempolu ve hareketli geçerken sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Ardından gündeminize ikili ve birebir ilişkiler, ortaklık, birliktelik, evlilik konuları damga vurabilir. Görev ve sorumluluklarınız noktasında eşinizin desteğini görebilirsiniz. Hafta sonuna ise ortak maddi konular ve yine iş ve para konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç:

Yengeç burç yorumları: Eşiniz ve yakın arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz

Bu hafta burcunuzdaki Venüs güçlü gezegenlerin karşısında dururken ilişkiler adına bir miktar zorlayıcı olabilir. Yoğunlaşan toprak enerjisi ise iletişim yönünüzü güçlendiriyor. Haftanın ilk günlerinde sevdiğiniz konular, uğraşlar, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Ardından hafta ortasında halletmeniz gereken pek çok iş arasında sağlığınıza dikkat etmeye, kendinizi ve enerjinizi tüketmemeye özen göstermelisiniz. Hafta sonuna ise ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları damga vururken karşınızdaki kişiden göreceğiniz destekle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz

Aslan:

Aslan burç yorumları: Hafta ortasında aşk ve sevdikleriniz etkili olabilir

Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle toprak enerjisi baskın hale gelirken maddi konular iyice belirleyici olabilir, iş düşkünü yanınız iyice ortaya çıkabilir, arı gibi olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerine eve ve aileye dair konular damga vururken, evinizde daha çok zaman geçirmeniz gerekebilir. Ardından hafta ortasında daha çok aşk var. Sevdiklerinizle, sevdiğiniz uğraşlarla, varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonunda ise ilgilenmeniz gereken detay ve titizlik isteyen konular, sağlığınıza dair konular söz konusu olabilir.

Başak:

Başak burç yorumları: İkili ilişkilerde titiz olabilirsiniz

Güneş ve Merkür artık burcunuzdayken biraz daha rahat etme zamanı. Sözünüzü geçirebilir, kendinizi göstermekte zorlanmayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerine bolca iletişim, yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilişkiler damga vurabilir. Sözlerinizle ikna edici ve hatta büyüleyici olabilirsiniz. Ardından hafta ortasında evinize ve ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ev işleriyle daha çok ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerde temkinli, dikkatli davranmanız gereken bir dönem, tartışmalara özen göstermelisiniz. Hafta sonunda ise aşk var, sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Terazi:

Terazi burç yorumları: Akışta kalmanız gerekiyor

Toprak enerjisinin kendini iyiden iyiye göstermeye başlamasıyla eliniz kolunuz biraz daha bağlı bir döneme ilerlerken haftanın ilk günlerinde maddi ve parasal konular gündemi belirleyebilir. Bu ortam Perşembe günü biraz daha hafiflerken hayallere dalmak ya da sadece akışta kalmak iyi gelebilir. Hafta ortasında bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak iyi gelebilir. Hafta sonuna ilerlerken ev ve aile konuları hız kazanıyor. Pazar gününü biraz daha keyifli geçirebilirsiniz.

Akrep:

Akrep burç yorumları: Haftaya güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz

Haftaya Ay burcunuzda başlamak size bir ivme kazandırıyor. Ayrıca Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle toprak enerjisi baskın hale gelirken özellikle sosyal alanda, arkadaşlık ilişkilerinde destekleyici, verimli bir döneme ilerliyorsunuz. Hafta ortasında maddi konular belirleyici olabilir. Hafta sonuna ilerlerken iletişim, kardeşlerinizle ilişkiler artabilir. Haftanın ilişkiler adına masalsı olabilecek günü ise Perşembe, kontrol gücünüzü biraz gevşetebilir, kendinizi aşka bırakabilirsiniz.

Yay:

Yay burç yorumları: Hafta ortası keyifli olabilir

Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle toprak enerjisi baskın hale gelirken hedef ve planlarınıza iyice kilitlenebilirsiniz. Haftanın ilk iki gününde kontrolünüz dışı konular gündeminizi belirlerken akışta kalmanız gerekebilir ancak dalgınlığa, uykusuzluğa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Ardından hafta ortasında Ay burcunuzda ve özellikle ev ve aile konularında kendinizi gösterebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken maddi konular, harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.

Oğlak:

Oğlak burç yorumları: Geri planda kaldığınızda her şeyi daha iyi görebilirsiniz

Burcunuzun elementi toprak enerjisinin baskın hale gelmesiyle özellikle dışarıdan, uzaklardan, gezi ve yolculuklardan yana yana verimli bir gündem sizi bekliyor. Haftanın ilk iki gününde sosyal bir gündeminiz var, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. İlişkilerde zorlayıcı olmamaya dikkat. Ardından hafta ortasında etrafınızdaki hareketlilik olanca hızıyla sürerken geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken Ay burcunuzda olacak ve isteklerinizi kabul ettirme imkânınız olabilir.

Kova:

Kova burç yorumları: Arkadaşlarınızla olmak iyi gelebilir

Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle toprak enerjisi baskın hale gelirken mücadeleci yönünüzü de ortaya çıkarmanız gerekiyor ki bu olası kriz durumlarında oldukça işinize yarayabilir. Haftanın ilk günlerinde hedeflerinize, planlarınıza odaklı olabilirsiniz ancak görev ve sorumluluklar noktasında etrafınızdaki dağınıklığı da toparlamanız gerekebilir. Hafta ortasında oldukça sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla olmaktan keyif alacaksınız. Hafta sonunda ise biraz dinlenmeye, sessiz sakin kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Balık:

Balık burç yorumları: Sorumluluklar gündeminizi belirleyebilir

Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle toprak enerjisi baskın hale gelirken bununla kolayca uyumlanabilir, ikili ilişkilerde destekleyici ortamınızdan yararlanabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere odaklı olmak size pek çok avantaj getirebilir. Haftanın ilk günlerine yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, seyahatler, uzak yol ve yolculuklar damga vurabilir, aklınız uzaklarda olabilir. Ardından hafta ortasında hedef ve planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza odaklı bir gündeminiz olabilir. Hafta sonunda arkadaşlarınızın desteğiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com