21 EYLÜL 27 EYLÜL 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bu hafta neler bekliyor?

Koç:

Koç burç yorumları: İlişkiler ön planda

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ikili ve birebir ilişkilere, evlilik, ortaklık konularına daha fazla odaklanacağınız bir dönemi başlatıyor. Karşınıza pek çok kişi çıkabilir ve aradığınız ilişkiyi, denge ve uyumu bu dönemde yakalayabilirsiniz.

Boğa:

Boğa burç yorumları:  Gündelik rutinde değişimler

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sağlık ve şifa konularına daha çok odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Çalışma hayatınızın ve gündelik yaşamınızın konuları ve koşulları yaşamınızda daha belirleyici hale gelebilir.

İkizler:

İkizler burç yorumları: Aşk ön planda

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sevdiklerinize ve varsa çocuklarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Aşk öne çıkarken yüreğinizin sesini dinlemek özünüzü, egonuzu ortaya çıkarabilir ve sizi daha ön planda kılabilir.

Yengeç:

Yengeç burç yorumları: Aileyle ilgili konular önem kazanıyor

Bu hafta Güneş burç değiştiriyor. Bu değişimle birlikte gündeminizde artık ev ve aile konuları daha çok yer kaplayabilir ve bu konularda kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz.

Aslan:

Aslan burç yorumları:  İletişim artıyor

Bu hafta Güneş burç değiştirirken yakın çevre, komşu, kardeş ilişkilerine, iletişime daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. İletişim hızlanabilir, görüşme ve ziyaretlerle birlikte kısa yolculuklar önem kazanabilir.

Başak:

Başak burç yorumları:  Maddi konular ön plana geçiyor

Bu haftanın en önemli olayı Güneş’in burç değiştirmesi. Bu geçişle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirme zamanı başlıyor.

Terazi:

Terazi burç yorumları: Güneş burcunuza ilerliyor

Haftanın en önemli olayı Güneş’in burcunuza ilerlemesi, bu geçişle birlikte hayatınızın kontrolünü daha fazla elinize alıp güçleneceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi yeni başlangıç ve adımlara hazır hissedebilirsiniz.

Akrep:

Akrep burç yorumları:

Hazırlık dönemi

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ruhsal, manevi konulara odaklanacağınız, duygusal, merhametli, vicdanlı yönlerinizi ortaya çıkaracağınız bir dönem başlıyor. Güneş’in burcunuza ilerlemeden önceki bu hazırlık dönemi ilişkileri yoluna koymak için iyi olabilir.

Yay:

Yay burç yorumları: Sosyal bir dönem başlıyor

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınıza, arkadaşlık ve dostluklarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınıza danışıp başvurmadan hareket etmek istemeyebilirsiniz.

Oğlak:

Oğlak burç yorumları:  Hedef ve planlar öne çıkıyor

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınıza, kariyerinize, hedef ve planlarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde görev ve sorumluluklar öne çıkarken otorite konumunda kişilerle daha sık bir arada olabilirsiniz.

Kova:

Kova burç yorumları: Uzaklar, keşif ve macera hız kazanıyor

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yolculukların, gezilerin, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuların önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Keşif ve macera duygunuz uyanırken seyahatler kaçınılmaz olabilir.

Balık:

Balık burç yorumları: Mücadele gücünüz ortaya çıkabilir

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte daha güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz, iş ve para konularına daha fazla odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ruhsal, psikolojik, psişik konular ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com