17– 23 AĞUSTOS 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta içerisinde sizi bekleyen fırsatlar, yeni başlangıçlar, atacağımız cesur adımlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz olaylar karşısında yapmanız gerekenler.

Koç:

Koç burç yorumları: Tutkuları öne çıkaran yeni ay..Burcunuzun yıldızı Mars’ın ateşini hissedeceğimiz bir hafta bizi beklerken perşembe günü bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay aşk ve tutkulara dair bir yeni ay ve Mars’tan uyumlu bir açı alırken size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı veriyor ancak bir yandan da kısıtlamalara uyma zorunluluğu getiriyor. Merkür’ün burç değiştirmesi becerikliliğinizi ortaya koymanızı sağlarken 22’sinde burç değiştiren Güneş gündelik yaşamınızı saran sağlık ve şifa konularını öne çıkarabilir

Boğa:

Boğa burç yorumları: Aile yaşamında yeni bir dönem .Bu hafta gerçekleşen yeni ay ev ve aile yaşamınıza yeni konuların dahil olmasını sağlayabilir. Kontrolünüz dışında çok fazla hareketliliğin olduğu bu dönemde bu hareketlilik ister istemez evinize yansıyacak gibi duruyor. İş ve sorumlulukların getireceği zorunluluk ve kısıtlamalar doğabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle aşka, sevdiklerinize daha çok kafa yoracağınız bir dönem başlıyor. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte keyif alıp sevdiğiniz işlerde hızlanma görebilirsiniz.

İkizler:

İkizler burç yorumları: Kardeşlerle ilgili yeni konular. Haftanın en önemli olayı 19’unda gerçekleşen yeni ay. Bu yeni kardeşlerinizle ilgili önemli bir konuyu gündeminize taşıyabilir. Yakın çevrenizde yeni bir değişim söz konusu olurken, sosyal yaşamınızdaki hareketlilik yansıyabilir. Yeni ayda Satürn kurallarını bir kez daha hatırlatırken özellikle ortak maddi konularda dikkatli olmalısınız. Merkür’ün ve Güneş’in burç değiştirmesiyle arı gibi olacağınız bir dönem başlıyor, ev ve aile işlerine odaklanabilir, bulunduğunuz ev ve ortamı değiştirebilirsiniz.

Yengeç:

Yengeç burç yorumları: Yeni bir iş gündeme gelebilir.Bu hafta bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay maddi konularda, iş ve para konularında yeni başlangıç ve gelişmelere beraberinde getirirken, Mars’tan aldığı açı istek, heves ve tutkuları körükleyebilir. İkili ilişkilerden doğan kısıtlamaları göz ardı etmemelisiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi sosyal çevrenizde iletişime çok daha açık olmanızı sağlarken Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte umutlarınızı tazeleyebilir, dost ve arkadaşlarınızla gelecek için farklı bir vizyon geliştirebilirsiniz

Aslan:

Aslan burç yorumları: Burcunuzda yeni ayBu hafta burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınıza getireceği yeni başlangıçlarla haftanın en önemli astrolojik gündemini teşkil ediyor. Bu yeni ay dışarıdan aldığınız gücün altını çizerken Satürn’ün getirdiği kısıtlamalar özellikle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda disiplinli bir yaklaşımı beraberinde getirebilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle maddi ve parasal konulara daha çok kafa yoracağınız bir dönem başlıyor. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte üretkenliğinizi, çalışkanlığını imkanlarınızı geliştirme ve daha iyi kullanma yönüne odaklayabilirsiniz.

Başak:

Başak burç yorumları: Akışın getirdikleri. Olayların, gelişmelerin kontrolünüz dışında aktığı, kendinizi akışın sularına kaptırdığınız bir dönemde ilerlerken bu hafta meydana gelen yeni ay bilinçaltınıza aydınlanma getirebilir ve bu ışıkla ardınızda bırakacağınız yeni şeyler olabilir. Aşka, sevdiklerinize, çocuklarınıza dair konular zorunlulukları beraberinde getirebilir. Mars ise en derin arzularınızı ateşleyecek gibi görünmekte. Bu enerjiyle 22’sinde artık Güneş ve Merkür’ün burcunuzda olacağı ve gücü, enerjiyi daha çok yanınızda hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.

Terazi:

Terazi burç yorumları: Yeni arkadaşlar.Dostlarınızla temas halinde olduğunuz, ateş enerjisinin sıcaklığıyla geleceğe parlak bakmak istediğiniz bir dönemden geçerken çarşamba günü gerçekleşen yeni ay yeni bir sosyal çevre ve arkadaşlıkları beraberinde getirebilir. İlişkiniz için mücadeleden geri durmayacağınız bir dönem ve aile yaşamının getirdiği sorumluluklar yine kendini hissettirebilir. Merkür’ün burç değiştirmesini Güneş izlerken normalde yabancı olabilecek bu geçişler size ilk kez bu kadar tanıdık ve aşina gelebilir, zira akışın getirip getirebileceklerine artık çok daha hazırsınız.

Akrep:

Akrep burç yorumları: Yeni hedef ve planlar.Burcunuzun yıldızı Mars güçlü konumdayken enerjiniz de yüksek ve bunu nereye yansıtabileceğiniz dönemin en önemli konusunu oluşturuyor. Bu hafta gerçekleşen yeni ay bu yönde oldukça yön gösterici olabilir. Yeni hedef, görev ve planlara kilitlenmekte hiç zorlanmayabilirsiniz, size tek ket vuran düşünce ve zihniniz olabilir ancak bunu yönetebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle sosyal yaşamda iletişim artıyor. Güneş’in burç değiştirmesiyle sosyal ilişkiler ve arkadaşlarınız en büyük motivasyon kaynağınız olabilir.

Yay:

Yay burç yorumları: Yeni maceralar,Ateş enerjisinden beslendiğiniz bir dönemden geçerken meydana gelen yeni ay uzaklardan, yurt dışından, yabancılardan veya seyahatler yoluyla yepyeni fırsatları beraberinde getirebilir. Mars adeta tutkularınızı ateşliyor ancak Satürn’ün kuralları özellikle maddi konularda kendilerini hatırlatıyor olacak. Merkür’ün burç değiştirmesiyle hedef ve planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza daha çok kafa yoracağınız bir dönem başlıyor. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal konum ve statü çok daha önemli hale gelebilir.

Oğlak:

Oğlak burç yorumları: Ortak iş ve girişimler artıyor.Bu dönemin ateş enerjisi ruhunuzdaki mücadeleci, yılmaz tarafınızı çok daha ortaya çıkarabilir. Çarşamba günü gerçekleşen yeni ay yeni bir iş, girişim, ortak maddi ve yatırım kararını beraberinde getirebilir. Gücünüzü, enerjinizi ev ve aileden aldığınız bir dönemden geçerken burcunuzdaki Satürn sizi yaşamınızın kontrolünü daha çok ele almaya zorlayabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle uzaklarla temas, iletişim ve haberleşme artabilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yerinde duramayacağınız üretken bir döneme ilerliyorsunuz.

Kova:

Kova burç yorumları: Yeni bir ilişki doğabilir.Ateş enerjisinin yüksek olmasıyla özellikle ilişkilerden yana hareketli bir dönemden geçerken karşı tarafından sıcaklığı sizi de ısıtıyor ve enerjinizi yükseltiyor. Bu hafta meydana gelen yeni ay ilişkinizde yeni bir dönemi müjdeleyebilir, ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiyi müjdeleyebilir. Mars yeni ayı desteklerken yakın çevrenizdeki hareketlilik, komşu, kardeş ilişkileriniz sabit burcunuza enerji katıyor. Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesiyle ortak maddi konularda ve iş yaşamında mücadele dolu bir döneme geçebilirsiniz.

Balık:

Balık burç yorumları: Yeni bir diyet, beslenme düzeni söz konusu olabilir.Gündelik yaşamınıza, çalışma ortamınızın şartlarına iyiden iyiye odaklandığınız bir dönemden geçerken bu hafta Çarşamba günü gerçekleşen yeni ay yaşamınıza yeni bir düzen, yeni bir sağlık veya şifa girişimi, yeni bir diyet, beslenme ve yaşam tarzını getirebilir. Mars bu dönemde size işe iyice odaklamışken sağlığınızla ilgili tedbirler kendini hatırlatabilir. Satürn sosyal yaşamdaki kısıt ve engelleri gündeminize taşıyabilir. Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilerin giderek önem kazanacağı bir döneme geçiş yapıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com