14 EYLÜL 20 EYLÜL 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta içerisinde sizi bekleyen fırsatlar, yeni başlangıçlar, atacağımız cesur adımlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz olaylar karşısında yapmanız gerekenler Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bu hafta neler bekliyor?

Koç:

Koç burç yorumları: Gündelik yaşamınızı etkileyen yeni adımlar

Haftaya sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili bir gündemle başlıyorsunuz. Bu hafta, Perşembe günü Başak burcunda meydana gelen yeni ay sağlık ve şifa konularında atabileceğiniz yeni bir adıma dikkat çekiyor. Yeni ay öncesinde ise özellikle günlük detaylarda dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz. Cuma’dan itibaren ise ilişkiler ön planda olabilir.

Boğa:

Boğa burç yorumları:  Yeni bir aşk

Haftaya başlarken gündeminizde ev ve aile konuları olabilir. Yeni ay öncesinde aşk ve sevdiklerinizle ilgili konularda serinkanlılığınızı korumalısınız. Perşembe günü meydana gelen yeni ay yeni bir aşkı beraberinde getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren özellikle iş ve çalışma ortamınızdaki ilişkiler belirleyici olabilir.

İkizler:

İkizler burç yorumları: Evde yenilikler yapabilirsiniz

Haftaya başlarken iletişim dolu bir gündem sizi bekliyor, yolculuklar söz konusu olabilir. Yeni ay öncesinde ev ve aile konularında sakin ve sabırlı tavrınızı korumalısınız. Perşembe günü meydana gelen yeni ay ev düzeninde değişiklikleri beraberinde getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren aşka dair konular ve sevdikleriniz gündeminizi meşgul edebilir.

Yengeç:

Yengeç burç yorumları: Yeni haberler

Haftanın ilk günlerinde gündeminizde iş ve para konuları, maddi konular olabilir. Yeni ay öncesinde özellikle iletişimde biraz daha dikkatli davranmanızda ve yakın çevre ilişkilerine dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü meydana gelen yeni ay yeni bir haber getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren ev ve aile konularında hareketli bir gündeminiz olabilir.

Aslan:

Aslan burç yorumları:  Yeni bir iş

Haftaya başlarken Ay burcunuzda ve keyifli ve sosyal bir hafta başı yapabilirsiniz, aşktan ve ilişkilerden yana kendinizi iyi ve şanslı hissedebilirsiniz. Yeni ay öncesinde maddi konularda aceleci davranmayın. Perşembe günü meydana gelen yeni ay yeni bir iş veya kazanç imkânı getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren iletişimi hızlandırabilirsiniz.

Başak:

Başak burç yorumları:  Yeni başlangıçlar

Haftanın ilk günlerini akışta geçirmekte fayda var. Ardından Ay burcunuza ilerliyor ancak yeni ay öncesinde önemli adımlardan uzak durmalısınız. Perşembe günü meydana gelen yeni ay yaşamınıza yepyeni başlangıçlar ve yenilikler getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren özellikle maddi konularda, iş ve para konularında yoğun bir gündem sizi bekliyor.

Terazi:

Terazi burç yorumları: Akışta bırakmanız gerekenler

Haftanın ilk günlerini oldukça sosyal bir akış içerisinde geçirebilirsiniz. Ardından gelen günlerde ve yeni ay öncesinde kontrolünüz dışı gelişebilecek olaylar karşısında biraz daha serinkanlı davranmanızda fayda olabilir. Perşembe günü meydana gelen yeni ay vazgeçebileceklerinizle ilgili yeni bir adım veya yaklaşıma işaret ediyor. Ardından Cuma’dan itibaren Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle yaşamınızın kontrolünü yeniden elinize alabilirsiniz.

Akrep:

Akrep burç yorumları:Yeni dostluklar

Haftaya başlarken gündeminizde iş hayatı ve kariyerinizle ilgili konular, görev ve sorumluluklarınız olabilir.  Yeni ay öncesinde sosyal ilişkilere biraz daha temkinli, sabırlı yaklaşmak gerekebilir. Perşembe günü meydana gelen yeni ay yeni yeni dost ve arkadaşlıkları beraberinde getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren ilişkiler açısından etkili bir gündeminiz olabilir.

Yay:

Yay burç yorumları: Yeni görev ve sorumluluklar

Haftanın ilk günlerine uzak yol ve yolculuklar damga vurabilir. Ardından iş, görev ve sorumluluklar konusunda biraz daha titiz ve dikkatli olmanız gerekebilir. Yeni ay öncesinde önemli girişimlerden uzak durmak gerekebilir. Perşembe günü meydana gelen yeni ay yeni görev ve sorumlulukları beraberinde getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren sosyal bir gündem sizi bekliyor.

Oğlak:

Oğlak burç yorumları:  Yeni bir yolculuk

Haftaya başlarken gündeminizde ortak maddi konular iş ve para konuları olabilir. Yeni ay öncesinde özellikle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda, seyahatlerde temkinli davranmakta fayda var. Perşembe günü meydana gelen yeni ay uzaklarla ilgili yeni bir konuyu veya bir yolculuğu gündeminize taşıyabilir. Ardından Cuma’dan itibaren iş hayatınız, görev ve sorumluluklar, iş ve kariyer konuları gündeminizde olabilir.

Kova:

Kova burç yorumları: Yeni bir iş ortaklığı

Haftanın ilk günlerine ilişkiler, ortaklıklar, bire bir konular damga vurabilir. Ardından ortak maddi konular, paylaşımlar dikkat çekici olurken yeni ay öncesinde önemli adım ve girişimlerden uzak durmaya çalışın. Perşembe günü meydana gelen yeni bir iş veya iş ortaklığını beraberinde getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren kendinizi serbest bırakma, özgür hissetme zamanı olabilir.

Balık:

Balık burç yorumları: Yeni ayla gelen yeni bir ilişki

Haftaya başlarken gündeminize çalışma ortamınızın, gündelik yaşamınızın koşulları damga vurabilir. Yeni ay öncesinde ilişkiler adına önemli adımlardan uzak durmaya çalışın. Perşembe günü meydana gelen yeni ay yeni bir ilişkiyi veya ilişkinizde yeni bir aşamayı beraberinde getirebilir. Ardından Cuma’dan itibaren ortak maddi konular öne çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın

Reklam: info@nerodijital.com

Basın: info@sosyetiq.com